Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek milyen jó dolgokat...

Szerintetek milyen jó dolgokat tegyek érte? (Én 16/L akit húztam: 16/F)

Figyelt kérdés
Az ofőm kitalált egy olyan hülyeséget hogy felírja mindenki a nevét egy papírra utána pedig mindenki húz és mindenki akit húzott azzal egy hétig kedves kell hogy legyen, és jó dolgokat tenni érte. Én olyat húztam akivel nem szoktam beszélni, és aranyos a személy, de nem tudom mit tehetnék, ha valakinek van valami ötlete akkor hajrá.👇

2018. okt. 16. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Süss neki süteményt, írd meg a háziját stb.
2018. okt. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha szipog adj neki zsepit, vidd utana a taskajat, ha valahol otthagyja, ha dohanyzik akkor adhatsz neki cigit mondjuk. legyel figyelmes es akkor biztos talalsz majd valamit amibe segithetsz neki. kajat is adhatsz neki, vagy vehetsz neki egy csokit reggel es azt odaadadod neki.
2018. okt. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
bar ugye egy lany sok jo dolgot tud adni egy sracnakXDD
2018. okt. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Ez miért lenne hülyeség? Inkább szomorú, hogy külön feladatba kell adni, hogy kedvesek legyetek egymással, és még így se megy... :( Kezdésnek például beszélgethetnél is vele. Tudd meg, mi érdekli, beszélgess vele arról! Mosolyogj, ha látod, dícsérd meg, kérdezd meg, hogy van, csinálj neki valami apróságot! Miért olyan nehéz ez?
2018. okt. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

4-es, azért nehéz, mert például engem sem érdekelnek az emberek. Ha téged mindenki érdekel, akkor sajnállak. Nekem mindig volt 1, max 2 barátom, aztán ennyi, másra tojtam rá.


De amúgy igen, süss neki egy sütit, meg rajzolj neki, aztán ennyi, valamit csináltál.

2018. okt. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4es nem vagyok velük bunkó, nem vagyok vele rosszba de amúgy meg igen nehéz nem mondanám hogy nagyon oda szoktam menni emberekhez..
2018. okt. 20. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!