Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most probléma, hogy szeretek...

Most probléma, hogy szeretek fiúkkal barátkozni?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, külsőre szerintem teljesen rendben vagyok, lányos a kisugárzásom. Viszont lányokkal nem jövök ki jól, nem szeretem a társaságukat, témáikat. Elviselem inkább csak őket. A fiúkkal meg szinte kényszert érzek, hogy barátkozzak, oda megyek hozzájuk, amiből sokszor sajna azt szűrik le, hogy nyomulok, kapcsolatot akarok. Ennyire félreérthető ha új pasikat akarok megismerni? Sok a fiú barátom így is.

2018. okt. 17. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Nekem aztán nem baj.. Neked viszont az lesz majd valszeg...
2018. okt. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért lesz az?
2018. okt. 17. 15:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos így van ez. Én sem jövök ki jól a lányokkal, konkrétan egyetlen egy lány barátnőt se tudok szerezni, de van több fiú barátom is. Magasról teszek arra, hogy ki mit gondol erről.
2018. okt. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
52%
Most a barátodnak akaraod megmagyarázni hogy nem vagy r..nc ? Én férfi vagyok férfi barátokkal, de nem szoktam más idegen férfiakhoz oda menni hogy megismerjem őket. Ezzel csak arra akartam rávilágítani hogy miért akarsz új idegeneket megismerni ha nem azért mert vonzónak találod őket, ha eleve megvan a baráti köröd ? :)
2018. okt. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13%

#2 Fiú-lány / férfi-nő között olyan igazi, mély barátság gyakorlatilag nem létezik, legalább is fiatalabb korban esélytelen. Nekik te első sorban mindig lány leszel, nem pedig barát, szóval idővel, ha tényleg elmélyülne a barátság, többet akarhatnak majd, ami kellemetlen tud lenni. A másik lehetőség meg, hogy csinálsz valamit, ami nem tetszik nekik, aztán onnantól olyan leszel nekik, mint a többi "tipikus hülyep..csa", aztán nézhetsz.

Ha tartalmas barátságot akarsz, az csak a saját nemeddel kivitelezhető, ami szívás a kis "nem vagyok olyan mint a többi lány" hópelyhecskéknek.

2018. okt. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves 16:22!

Nem, nincs barátom. Ribizlinek eddig se tartottam magam, nem érdekelnek ezek a pasik úgy. Egyszerűen szeretem a férfiak társaságát. A konkrét választ én se tudom, hogy miért.

2018. okt. 17. 16:42
 7/7 anonim válasza:
Nem baj ha fiúkkal barátkozol. Lehet valamelyiknél több lesz, mint baràtság.
2018. okt. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!