Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Folytassam ezt a barátságot?

Folytassam ezt a barátságot?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akivel 2 éve nagyon jóba lettünk. Most más gimibe mentünk. Volt hogy minden nap találkoztunk. De úgy éreztem hogy valami változott vagyis hogy a lány csak magáról beszélt és az elején még szívesen hallgattam de egy idő után zavarni kezdett hogy akivel ezelőtt mindent meg tudtam beszélni mostmár csak magárol beszél.

Valamelyik nap úgy volt hogy találkozunk és együtt megyünk a sulihoz de elkéstem majd másnap is mert veszekedtem anyával és ő erre elhordott mindennek. Na szóval úgy voltam vele hogy jó akkor hagyom most pár napig nem írok és most hogy nem találkozunk és nem beszélünk valahogy jobban érzem magam. Magabiztosabb vagyok. És nem tudom hogy ez annak köszönhető hogy nem vagyok vele vagy más.

Szerintetek folytassam ezt a barátságot?



2018. okt. 17. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Felszabadultság, megkönnyebbülés:) Szeirntem ha így egyértelműen jobb, és egyértelműen ennek köszönhető, akkor lehet, hogy jobb lenne pihentetni ezt a barátságot; lehet örökre is, ha ennyire leépítő volt ez , és tutira ez volt az ok, amiért nem tudtál ennyire kiengedni és felszabadulni. Ha jobb így neked nélküle.. .Viszont szerintem azért még beszéld meg vele, annyit még megérdemel, hogy szólj neki, hogy bocsi de nem szeretnél már vele barátkozni, és ne is keressen, mert tényleg bocsi, de abban a pár napban, hogy nem beszéltetek, jobban érezted magad, jobb lett a hangulatod, de sajnálod, de szeretnéd ezt a kacsolatot dolgot lezárni. Mert most úgy érzed, így jobb lesz. És akkor így nem alázza meg magát, nem fog utánad pitizni, hogy keresse a társaságodat; ha úgyis közlöd, hogy semmi értelme.
2018. okt. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ez egyáltalán felmerül, akkor ne folytasd. Már nem szereted.
2018. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Umaku ***** válasza:
48%

Nem tudom, baratnőm is ugyan ezt mondta mikor más suliba mentünk csak ott Ő vetett véget neki nem én. Rá fél évre teljesen megbánta, megpróbáltuk még 1x de akkor nem ment már. Asszem mind a ketten elvesztettük a legjobb barátunkat, de az élet errôl szól :D

Én megpróbálnám a helyedben.

2018. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!