Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek fogunk még beszéln...

Szerintetek fogunk még beszélni ezután? (2hete nem beszéltünk)

Figyelt kérdés

Most ez valószínűleg kevésnek hangzik, de nem az:D

Meg sosem volt, hogy ilyen sokáig nem írtunk egymásnak. Minden nap beszéltünk, de 2 naponta minimum. 5eve vagyunk barátnők, ő amolyan menő lány, de én nem vagyok az. Sokszor akartam vele találkozni, de csak keveset találkoztunk.(1eve együtt jártunk tornázni, ott ismertem meg ,de ő már nem jár, elment atletikara.) Neki van másik 2legjobb barátnője, ők sokszor járnak el kávézni, fagyizni, szórakozni.

Megsértődött ram, igazából egy kis semmisegen.

Volt egy másik barátnője, akinek nem írt vissza sosem, mert idegesitonek, unalmasnak találta.


Szóval most 2 hete nem válaszolt nekem, én nem erőltetem, de nem tudom, hogy mi lesz. Én nem írok neki, mivel nem érzem magam hibásnak, és ha nem akar velem barátkozni akkor nem erőltetem.

Szerintetek mi lesz? Mit gondoltok erről ennyiből?


2018. okt. 18. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó volna tudni amúgy, min vesztetek össze, de úgy őszintén, mert ilyenkor tipikusan úgy van beállítva az eset, mintha egy kis semmiség lett volna.
2018. okt. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fogtok. Ennyi volt. És nem kár érte.
2018. okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sose tegyél senkiért se többet, mint amennyit kapsz tőle, mert csalódni fogsz :( Sajnos most ez a helyzet... Még ezek után ha te akarod keresni, akkor az már megalázkodás.
2018. okt. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"unalmasnak, idegesitonek talalta." hat aki igy gondolkodik, azt en messzirol kerulnem. kitudja te mikor leszel szamara unalmas, meg idegesito
2018. okt. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Hány éves vagy? 13?
2018. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!