Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy lánnyal ismerkedek és...

Egy lánnyal ismerkedek és elmegyünk mozizni (nem randi). Ilyenkor nekem kellene fizetni mindent?

Figyelt kérdés
2018. okt. 18. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te hívtad meg? Akkor igen. Ha megbeszéltétek hogy elmentek együtt megnézni egy filmet, akkor nem. Viszont ha a csaj mégis randinak gondolja, akkor kellemetlen lehet a helyzet. Előtte illene ezt tisztázni. Azt mondod "ismerkedsz" hááát ez azért eléggé randinak hangzik.
2018. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mickbro ***** válasza:
100%
ha egy lánnyal ismerkedsz és elmész vele moziba, akkor ez biza randi. Ha úriember vagy te fizetsz.
2018. okt. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ismerkedtek akkor randi. Akivel ismerkedtem egy séta, vagy ingyenes egyetem által szervezett előadás is randi volt.

Ha te hívtad illene fizetned. Ha közös, haveri jellegű megbeszélés volt akkor nem muszáj. De utóbbi esetben is felajánlhatod, hogy fizetsz ha akarsz tőle többet. Értékelni fogja a gesztust.

2018. okt. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!