Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gyerekes vagy nem gyerekes...

Gyerekes vagy nem gyerekes ilyet tenni?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy ha valaki nem köszönt fel születésnapom alkalmával és ez rosszul esett akkor gyerekes dolog lenne ezt szóvá tenni?

Nem akarok én semmilyen ajándékot nem erről van szó, csak jól esett volna ha mond valamit, de hiába tudja pontosan hogy mikor van mégis tojt rá. Én mindig megleptem valamivel az illetőt de az hogy még csak egy boldog születésnapot sem tudott kinyögni az nagyon padlóra küldött.

Úgy hangzik tudom mintha követelőznék. Egyáltalán nem csak amilyen fontos volt ő nekem, nem ilyen hozzáállást vártam. Látom nem tetszik neki hogy már én sem úgy állok hozzá mint korábban, ezért is kérdezem hogy szerintetek elmondjam-e hogy emiatt nem veszem én sem komolyan ezt a köteléket.

Mit gondoltok?


2018. okt. 18. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Építsd le az ilyen barátságot.Akkor majd kaparni fog, hogy legyetek barátok újra.

Ő örül hogy te törődsz vele,de csak kihasznál.

Akinek fontos vagy, az felköszönt.

2018. okt. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ugye? Én is így érzem egyébként. Én tényleg mindig készültem az övére. Mindig szeretettel mókoltam a meglepijén. Erre a nagy semmit kapom vissza. Így én is a nagy semmit adom vissza, csak azt nem értem hogy miért bánatos ettől....

Egyébként én férfi vagyok ő pedig nő, de nincs köztünk semmi olyan.

2018. okt. 18. 23:54
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem gyerekes,de értelmetlen

Kb én is ilyesmit éltem meg egy "jó baráttal" Vagy elfelejtette vagy csak lesz*rta.Utólag szóvá tenni fölösleges,minek ébreszek benne bűntudatot?Ha meg lesz*rta akkor is fölösleges.

Majd én sem köszöntöm fel az övén 😀✌️

2018. okt. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem az egykori legjobb barátnőm verte a tamtamot nekem ha x vagy y nem köszöntötte fel a születésnapján vagy nem úgy köszöntötte fel, ahogy illik. Ha nekem meg volt valami szülinapos gondom, akkor megdorgált, hogy túl nagy feneket kerítek a születésnapomnak.


Szóval én megtanultam, hogy neki erről nem szükséges panaszkodni, mert úgysem várok együttérzést.


Azt próbáld meg kideríteni, miért ez a reakció - elvégre olyankor is előfordulhat, ha valaki nagyon kötődik Hozzád. Összejönnek a dolgok és egyszeráűen annyira túlterhelődik hogy a legkissebb gondja másnak az élete. Tudom,e z durván hangzik, de ha nekem meghalna pl egy rokonom, lehet én se írnék a barátaimnak születésnapjukon.


Vagy, ha ezt eltávolodás okozza, próbálj meg belelátni, miért történik; mi az oka, hogy a baráűtnőd kevesebb energiát feccöl a barátságba. Változik a jellemebe amibe a Ti barátságotok már nem fér bele olyan jelleggel mint régen vagy egy történés miatt kezd kiábrándulni a barátságból - esetleg kevesebb találkozással lazul a szoros kötelék?


Ha lehet és szerinted érdemes orvosolni, próbáld meg.


Szerintem ne kérd a barátnődön ezt számon, de figyelj oda a jövőben, hogy van e még ilyen és, ha igen, annak mi lehet az oka.

2018. okt. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó ez érdekes amit írtál. Mármint hogy akkor is előfordulhat ha nagyon kötődik hozzám. Ezt valahogy nem értem
2018. okt. 19. 10:09
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként semmi olyan trauma nem érte ami miatt kizáródna számára az ilyesmi. Pedig hallotta is ahogy a többiek mondják nekem sorban a jókívánságokat. De valamiért mégsem reagált
2018. okt. 19. 13:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Rosszul fogalmaztam meg; ha valaki nagyon kötődik hozzákos részt - vagyis attól függetlenül hogy valaki nagyon kötődik hozzád, alakulhat úgy az élete, hogy az érzelmeitől befordul. Lehet hatalmas trauma vagy apróságok együttesen. De a lényege, hogy, bár nagyon kötődik Hozzád továbbra is, magába fordul. Erre céloztam a kommentemben.
2018. okt. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt látom hogy nagyon maga alatt van amiért úgy kezelem mintha csak egy idegen lenne számomra, de azt nem értem hogy ha ennyire nem érdeklem akkor miért bántja... Talán mert nem tud úgy táncoltatni ahogy ő fütyül
2018. okt. 19. 14:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem is folyton felköszöntenek, de sajnos én sose tudom senkiét. 😕

Biztos, hogy tudja mikor van a tiéd???

Mert ebben az esetben elég bunkó, tedd finoman szóvá. Még jobb, ha egyből rákérdezel, hogy te figyu, én folyton felköszöntelek, te miért nem viszonzod???

2018. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudta hogy volt. Pontosan tudta és mégsem.... Azt gondoltam hogy mi nagyon szeretjük egymást és közel állunk egymáshoz.... Olyan csalódott vagyok hogy pokol azóta minden napom. Elvette minden hitem az életben. Sosem szerettem tényleg úgy embert mint őt
2018. okt. 22. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!