Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyenek a barátom...

Miért ilyenek a barátom barátai? Kellemetlenül kéne éreznem magam?

Figyelt kérdés

15 vagyok, a barátom 17. Most kezdtem a gimit és oké, nekem is vannak olyan sulitársaim akik cigiznek suli után, szoktam látni, nem is az, de velük nem kell szóba állnom.

Ő másik iskolába jár, és néha elmegyek elé, meg a kísérgetem a barátaival, még egyszer a 'iszogatni' is elmentem velük bár én nem ittam és a kérésemre a barátom sem. Ő se cigizik, de a barátai igen, ami annyira nem zavar de azért nem szeretem az ilyesmi közeget. Ők is ilyen 16-17 korosztály.

Olyan furák. Nem mondom hogy nem rendesek velem, de akkor is. Nagyon morbid a humoruk, olyanokat mesélnek ami nagyon nem tetszik és fura hogy a pasim is nevet rajtuk. Azt mondják fekete humor de nekem szimpla kegyetlenségnek tűnik...alpárinak tűnnek pedig elméletileg nem azok. Volt olyan hogy egy csajnak megmondták hogy ne híresztelje azokat amiken ők is nevetnek, mert nem viccesek DE ŐK IS NEVETNEK RAJTA. Oké, aláírom, hogy valahol ezek belsős poénok és személyes sztorik, de sehogysem értem miért csinálnak akkor abból viccet és miért nem teheti ezt más? miért mondják hangosan, ha utána probléma hogyha valaki aki külsős továbbmeséli? hallja, egy osztályba járnak, hiába nem beszélnek sokat vele, mindenképp eljut a fülébe. Olyanokkal, hogy gyerekverés, bántalmazás, depresszió meg ezek... nem vicces, nekem egyáltalán. Mondtam is barátomnak hogy furák, de csak veszekedni kezdett velem, hogy ne foglalkozzak akkor velük, hogyha szerintem gáz. De nap24ben velük van,mindenképp fogok velük találkozni...tinédzserként cigiznek, isznak, és nem akarom hogy a pasim ilyen társasággal járjon ki tudja milyen helyekre.

Nem vagyok az a


2018. okt. 19. 17:38
 1/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az anyja se senkie, csak féltem, de persze azért nem zaklatom vele.

Csak azt mondja, hogy nem kéne kellemetlennek lenni a viszonyom velük, de nekem ez mindenképp kínos. Hogyan kellene akkor hozzájuk állnom?**

2018. okt. 19. 17:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, ilyen közeg lehúzhatja a te barátodat is. Ne legyél velük együtt, ha lehet, a barátod nyilván szakit rád időt úgy, hogy kettesben legyetek. Ha erre nem hajlandő, akkor felejtsd el.
2018. okt. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Támogatom, az előző kommentet! Az fontos h,veled kettesben milyen és szán-e rád időt. Abban hogy, cigiznek és isznak 17 évesen semmi különös nincs.(és előbb utóbb ő is fog ha minden barátja olyan) Az sem nagy baj ha morbid a humoruk lehet csak nem vagy olyan típus aki erre vevő. VISZONT azt nem tudjuk hogy mennyire ilyenek és hogy tényleg csak hülye a humoruk vagy kárörvendők vagy szemetek. Vagy hogy vedelnek isznak vagy iszogatnak és beszélgetnek hülyéskednek. Hosszúra fogtam bocsi az a lényeg hogy mérlegeld hozzád való -e ha ilyenek és mennyire durva ahogy viccelődnek és isznak, cigiznek.(annyira nem értek a kapcsolatokhoz de próbáltam segíteni:D )
2018. okt. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vree ***** válasza:
Igazából sok tizenéves ilyen, élvezi, hogy "tiltott" dolgokkal kacérkodik. Ezek még nem is olyan durva dolgok. Az ember aztán idővel kinövi az ilyet. Arra gondolj, hogy ez leginkább tettetés, a valóságban őket is taszítanák a való életben a túl durva dolgok. Az általában meglátszik,ha valaki valóban ingatag és komolyan megakar próbálni valami buta dolgot.
2018. okt. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Vannak durva arcok koztuk, de ok nem szuk barati kor, veluk meg sosem talalkoztam de ott elojott a fu is, mint tema...bar meg fuvet nem lattam naluk. az a baj, hogy hiaba mondom,a baratomnak ok nagyon regi baratai es nem akar ram hallgatni.Nem bunkok amugy, rendesek velem, meg a pasim azt mondja okosak, csak nem latszik...de nekem tul elvontak.

Mutatott ilyen iromanyokat is az egyik ezen az "iszogatason", mert o "ir", es nem is ertem mi mehet a fejeben. Beteg. Es nem akarom hogy ilyen legyen, engem azert taszit.

2018. okt. 19. 19:57
 6/6 anonim ***** válasza:

A fekete humorral szerintem semmi baj nincs.

Attól mondjuk függ ez hogy milyen fajta viccet mondtak,mert ha egy "a fekete humor olyan mint a láb, van akinek nincs" fajta viccen vagy kiakadva akkor lehet hogy egyszerűen túlságosan különböztök.

2018. okt. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!