Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha szeretnék...

Mit tegyek, ha szeretnék barátkozni egy lánnyal, de már van legjobb barátnője?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel mostanában kezdtem jól kijönni, mert nemrég jöttünk rá, hogy hasonló az ízlésünk. Csak egy a bökkenő: van egy legjobb barátnője, és csak akkor beszélget velem, ha ő nincs ott, amúgy figyelmen kívül hagy. Mit tegyek? Amúgy mindhárman osztálytársak vagyunk.

17/L



2018. okt. 21. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
ne görcsölj rá ennyire :D nincs olyan, hogy legjobb barátnő...vele is csak akkor áll szóba, amikor az érdekei úgy kívánják, csak jelenleg hozzá több érdeke fűződik. elég egy kis változás, és lehet, hogy egyik napról a másikra meg veled akar foglalkozni állandóan, mert úgy alakul, hogy lesz valami olyasmid, ami a másiknak nincs :D így megy ez...
2018. okt. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem így lesz^^ Csak rossz, hogy nagyon jól kijövünk, de ha ott van a másik lány, csak vele foglalkozik, szünetekben állandóan vele van. És engem az a lány kicsit idegesít a viselkedésével...
2018. okt. 21. 09:35
 3/4 October15 ***** válasza:

Kérdező.. szövegértés. :D Az első azt írja a mély depresszióból kikandikálva, hogy nincs olyan hogy barátság csak olyan, hogy tudom is én: házi elkérése, pénz kajára, lelki szemetes stb. :D 1. Kérj segítséget, no offense de ha egyszer kell akkor kell.


Menj oda és beszélgess velük, hármasban is lehet ám beszélgetni.

2018. okt. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy lehet hármasban is, de azt a lányt nem ismerem annyira, de valami irritál benne. És ha látom, hogy jól elvannak ők ketten is, akkor nem mennék oda hozzájuk.
2018. okt. 21. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!