Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátság volt ez egyáltalán?

Barátság volt ez egyáltalán?

Figyelt kérdés
Sok évig mindnenel engem keresett. De rájöttem, hogy igazából csak róla volt szó. Órákat beszélt, én közben megfőztem, feltakarítottam, fülessel beszéltem.De igazából mindig a gondjairól. Mindig kiálltam mellette. Sőt sokszor már magamra is vettem. 3 problámás gyereke van, sérelmeztem, javasoltam, hogy tenni kell neki is érte, hogy élhető életük legyen, de mindig az óvónőket, tanárokat szidta. Javasoltam orvosokat, sose vitte. De mindenkinek azzal lopta be a szívébe magát, hogy milyen beteg gyerekeket nevel. Erre utólag jöttem rá. Néha már besokkaltam , hogy tényleg mindig róla van szó, tudta mindig , hogy a gyerekek gondjaival vissza édesgethet. Volt,mikor hónapokig nem beszéltünk, hát lett másik két barátnője. Valami hihetetlen aktív face életet élt, este ha felmentem, csak őket láttam. Aztán összevesztek, újra jöttem én....de már óvatosabb voltam azért. Viszont erősen bevett az életébe,ami az én energiémat leszívta. Nekem megszületett a harmadik babám, betegen. Egyszer se jött el megnézni. Ha kórhézban voltunk, eltűnt, ne kelljen keresni. Aztán eltelt idő, újra jött....rendkívül rosszul esik, mert hihetetlen sok energiát bele fektettem, rengeteget segítettem lelkileg is (meg volt néha anyagi is). Msot megint újabb barátnői vannak, újra hírét nem hallottam hónapok óta. Milyen ember az ilyen??
2018. okt. 25. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nulla. Az első húzásnál már kitettem volna.
2018. okt. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez soha nem volt barátság. Ennek, ahogy írod, mindig is egyértelmű jelei voltak, amiket valamiért nem tudtál vagy nem akartál észrevenni és ahelyett, hogy csírájában elfojtottad volna ezt az ismerettséget, újabb és újabb esélyt adtál neki a semmire. Sajnálom, szerintem ne erőltesd, tanulj az esetből és többet ne engedd meg, hogy így kihasználjanak.
2018. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te is tudod a választ.
2018. okt. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmiképpen nem akarok vele újra kontaktot, semmilyet.Igazából tény és való, rosszul esik, hogy nem kapok abból vissza amit "adtam", ezt most csakis a lelki részre értem. Jelenleg nem nagyon tudok kimozdulni a házból,bánt az érdektelenség nyilván. Egyébként mindg új jó barétai vannak, most a facen olvasottakból ítélve több is, megbeszélik a hosszú telefonhívásokat stb. Este már letiltottam, nem akarom látni, ha felmegyek, csak felb@s@z alvás előtt. Mire jó ez a szállunk barátról barátra?
2018. okt. 25. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!