Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Letezik olyan, hogy valaki...

Letezik olyan, hogy valaki kiprovokalja a masikbol, hogy irigy legyen?

Figyelt kérdés

Volt egy baratnom. 15 eve voltunk baratsagban,javareszt interneten tartottuk a kapcsolatot,egyszer talalkoztunk elobe.

Mindkettonknek csaladja lett,gyerekeink vannak.

Idokozben ok kikoltoztek kulfoldre,2-3 eve elnek kint. Nagyon sokaig oszinten orultem a sikereiknek,ahogy egyre feljebb jutnak a langletran.

Viszont 2 ev utan kezdtem megelegelni,hogy nagyon sokszor mutogatta a dolgokat,o milyen szep uj,dragabb ruhakat vesz a gyerekeinek,meg egyeb luxus dolgokat,vagy dekoraciokat a lakasba,stb.

Hogy maganak milyen draga sminkeket,parfumot,dolgokat vasarol es milyen draga ajandekokat kap a ferjetol.

Ezeket persze mind mellekelte kepekkel is.

Egy ido utan mar el sem mertem neki mondani,hogy en turibol veszet ruhat,pedig ezelott mindig nagy boldogan ujsagoltam,hogy sacc 50 forintert milyen cuki felsot kaptam a lanyomnak/fiamnak. Vagy hogy a kinaiban veszek sminket magamnak,hasonlok.

Olyan megfelelesi kenyszerem lett fele,hogy egyszer az egyik kozossegi oldalon a mama rakott fel kepet a lanyomrol,nagyon egyszeru,gagyi ruhaban es kepes voltam felhivni,allitsa mar be,hogy ne lassa a baratnom.

Sokszor ereztem ugy,hogy lenez,valamint gyakran ugy ereztem,szivja el az energiamat.

Egy ido utan megelegeltem ezt,elmeseltem neki,ahogy erzek kettonkrol.

A vegere mar csak abbol allt a beszelgetes,hogy ubereljuk egymast,meg pletykalunk.

Vegul elmeseltem neki,ahogy erzek..

Persze o ugy gondolja,hogy en irigy vagyok,nem tudok egyutt orulni vele.

Ezert sem hoztam fel ezt hamarabb,mert tudtam,hogy ez lesz belole,illetve nem tudtam eldonteni,kivel van a baj,en vagyok-e tenyleg irigy vagy o hozza ki direkt belolem ezt az erzest.

Ennel a pontnal megszakitottuk egymassal a kapcsolatot,de mai napig sokszor eszembe jut.

Ami talan a vedelmemre szol,az az es ezzel nyugtatom magam,hogy miota megismertuk egymast,o mindig is elottem jart 1 lepessel.

O gazdag csaladbol jott,en nagyon nem.

Jogsit 18 evesen rakta le,emlekszem,hogy orultem tiszta szivbol es izgultam vele egyutt.

Nem vagyok egy irigy ember alapvetoen.

Vannak a barati/ismerettsegi koromben tolem joval gazdagabb,sikeresebb emberek,de igy sose ereztem senki irant.

Valamint ha tenyleg egy irigy ember lennek,fel sem hoztam volna neki ezt,nem? Hisz az olyan emberek mas modot talalnak erre.

O neki nem tunt fel semmi az egeszbol.

Tudom,hogy mar a multe,de erdekelne,valaki jart-e mar hasonlo cipobe?

Nem kioktatast kerek,nyilvan en is hibas vagyok ebben.


2018. okt. 26. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő provokálta ezt ki (abban az esetben), ha állandóan, mindig, örökösen ilyen és ehhez hasonló témája volt csak és semmi más.

Én már jóval előbb megszakítottam volna vele a kapcsolatot, mert az ilyenfajta magamutogatás egy bizonyos szintig érdekes, de csak addig, amíg nincs túltolva.

2018. okt. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, itt te vagy a jófej. Ne parázz ezen, nem ér meg annyit az egész.
2018. okt. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom! :)
2018. okt. 26. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!