Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hetero srácok, akiknek van...

Hetero srácok, akiknek van meleg haverja/barátja, ti miről szoktatok dumálni?

Figyelt kérdés
Amikor megismerkedtetek, akkor már tudtad róla, hogy meleg vagy utána derült ki?

2018. okt. 28. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
Nem beszélgetek melegekkel
2018. okt. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1%
Nemhogy barátom,meg haverom,de hál istennek még ismerősöm sincs meleg.
2018. okt. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanarról mint bármelyik másik haverral. Mindenről :D Oltogatjuk egymást, megbeszéljük ha van valami egy csajjal (vagy esetében fiúval). Egyáltalán nem izgat, hogy meleg e vagy sem. Nem a szexuális beállítottsága határozza meg a személyiségét. Az elejétől fogva tudtam, hogy meleg és tisztáztuk is egy sör mellett, hogy csak haverok leszünk, nem fog nálam próbálkozni. Plusz nekem akkor barátnőm is volt.
2018. okt. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

tudtam róla hogy meleg de nem zavart

Ugyanolyan normálisan tudunk beszélgetni mint bárki mással

2018. okt. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Legjobb haverom meleg. Nem tudtam eloszor, kesobb derult ki, de nem igazan erdekel.

Igazabol barmirol elpofazunk.

2018. okt. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
2es respect
2018. okt. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Munkáról, kocsikról, kivel mi történt, tehát mindenről mint a barátok.

Amikor megismertük egymást még nem tudtam hogy a fiúkat is szereti (biszex). Jó pár év múlva mondta el. Hát rendesen meglepett, mert elég férfias alkat. Maradtunk ugyan úgy barátok, nem csináltam belőle problémát.

Én kizárólag a nőket szeretem, ezt tudja is és soha nem próbálkozott túlmenni a barátságon.

2018. okt. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Volt már egy pár, ugyanolyan témákról beszéltünk mint bárki mással.

Legutóbb volt egy ilyen haverom, a legelejétől tudtam, hogy az, de kb. 1 hónappal azután vallotta be, hogy megismertem. Teljesen elfogadtam őt is, mint előtte a többit, nem teszek különbséget hetero és homo között, viszont nagyon erőltette a témát (mármint tényleg durván), így megszakítottam vele a kommunikációt. Ugyanezt tettem volna (és már tettem is meg) egy lánnyal is, akire én csak barátként tudok tekinteni.

2018. okt. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
#2 Azt te csak hiszed...
2018. nov. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Nekem egy haveromrol nem rég derült ki hogy meleg és meg akar dugni, azóta nem beszélek vele ha meg hozzám szól leoltom
2019. febr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!