Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim. Rettentő...

Nincsenek barátaim. Rettentő az egész. Kérlek szépen írnátok tippeket? Rettentően nem tudok barátkozni.

Figyelt kérdés
Régen volt egy legjobb barátom, de kiderült hogy egy fogyatékos kis**.. azóta elköltözött. Most a testvéremnek a legjobb barátjával vagyok jóban. A tesóm (lány) folyton vissza hozza hogy nincsenek barátaim és hogy csak az ő baratja (aki mellesleg szintén lány) is csak azért barátkozik velem mert sajnálnak.. azzal is jön hogy én kopizom őt.. rettenetes az egész. Tényleg nincsenek barátaim és a tesóm sem segít. KÉRLEK IRJATOk

2018. okt. 28. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. okt. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el kérdező, hogy nem a barátok teszik jobbá majd az életed, hanem te saját magad.


Barátok jönnek és mennek... felszínesek, kétszínűek, igaz barát kevés akad.



Én azt tudom tanácsolni, hogy Járj el sportólni valamit, tánc, foci, kosár vagy kerékpározni nyáron, akkor hid el lesznek!



Nekem sincsenek, soha nem is voltak egyébként, nincs is időm hétköznap aludni járok haza, hétvégén meg az otthoni munkákat végzem.



De megfogadtam, hogy ha jövőre eljön a tavasz és a nyár, felmondok a munkahelyemen és jól fogom érezni magam.


24/F

2018. okt. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
13, lány. Nem sportolok, mert asztmás vagyok. És mielőtt arra gondolná valaki, nem vagyok kövér egyáltalán. Köszönöm hogy írtál!
2018. okt. 28. 18:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták: barátok jönnek-mennek. Járj el társaságba (pl. csapatsportolni vagy biztos van valami hobbid amit szeretsz csinálni, annak a kedvelői is biztos összejárnak), de ha nem jársz el, akkor is találkozol emberekkel iskolában, itt-ott, majd lesz több barátod. A tesódra meg ebben ne hallgass, a tesók már csak ilyenek: cukkolják egymást.
2018. okt. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A barátokat nem lehet keresni, csak találni. Több hónapig sérült voltam és meglepődtem. Akiket barátaimnak tartottam le se xartak, olyanok kerestek, akikről nem is gondoltam volna. Szóval nyugi. Vannak barátaid.
2018. okt. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amit láttam keresnek havert az emberek, két féle.

1. Támogató. Mibdenkihez van egy kedves szava, amiből kialakulhat valami.

2. Pesszimista. Már megint esik az eső, elázik minden. A világnak vége. /Ebből kialakulhat valami, ha a másik illető is borúlátó, együtt utálhatják a világot.

3. Nyertes. Könnyen szerez barátokat, mert vele mutatkozni "menő" Ez többnyire a külsejéből adódik. A szép embereknek sok barátja van.


Csak hármat írtam, több van.


Mi lehet a Támogató kezdeti állapotából. Keserű szájízzel végződhet, kihasznált érzésével. A másik nézőpontjából: "Nem számíthattam rá, amikor kellett a segítség"


Mi lehet a pesszimista kontaktból. Az egyik félnek megjön az esze, másképp is lehet látni a világot "Egyetemre megyek" , "Oda ne menj, nem ér semmit a diploma"

Tehát a kártékonysága miatt leépíti. A másik fél csak azt látja: magamra hagyott, nem keres, nem hív....


Mi lehet a nyertes kontaktból? Rájön miért barátkoztál vele, milyen előnyökért. Te meg arra jössz rá, ő egy nagyképű beképzelt фас, aki azt hiszi körülötte forog a világ.


Azt írtam: lehet. Ezek nem törvényszerű dolgok. Magunkba kell nézni, ha mindig olyan barátságokat kötünk, ami harccal, csalódással végződik.

2018. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!