Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinálok rosszul? Hogyan...

Mit csinálok rosszul? Hogyan barátkozzak? 21/L

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim. Szívesen eljárnék valakivel szórakozni vagy csak úgy bárhova vagy beszélgetni, de úgy érzem nem nagyon van kivel. Ha valakire ráírok facebookon, kicsit beszélgetünk de egy idő után nem ír vissza. Mi lehet a baj? Mit csinálhatnék másképp? (Nem budapesti vagyok)

2018. okt. 29. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

Nekem is ugyanez a problémám, valahogy nincsenek olyan emberek a környezetemben, akikkel megtalálnám a közös hangot :/

Ha akarod, beszélgethetünk 😊

20l (és én se budapesti vagyok)

2018. okt. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Barátkozhatsz velem. 20F 🙂 én nem hajtalak el.
2018. okt. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
gyakorolnod kell,hogy a másik is jobban élvezze a beszélgetést
2018. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Lehet unalmasan írsz. Suliba jársz még? Mert akkor ott is tudnál barátokat találni. Ha mesélnél picit magadról könnyebb lenne segíteni. :)


Amúgy brutál nehéz jó barátságokat találni, én nagyon kedvesnek tartom magam, kommunikatív vagyok, mindig alkalmazkodom a többiekhez tehát nem nehéz velem barátkozni. Mégsincs sok jó baráti kapcsolatom. Jelenleg az egyik barátnőm éppen ignorál ok nélkül szóval szívesen segítenék ha mesélnél magadról, lehet rájönnék mit csinálok rosszul.

20/L

2018. okt. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány privátot kaptál eddig? :D
2018. okt. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!