Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Egyik barátom néha azt csinálja, hogy amikor elkezdünk Facebookon chatelni, akkor kikapcsolja Messengeren az elérhetőségét, majd amikor elköszönünk egymástól, utána újból visszakapcsolja.


Ezt miért csinálhatja?


Amikor tanulás miatt egy-egy estére néha kikapcsoltam a chatet én is, utána hangot is adott neki, hogy miért csináltam.


Talán így akarna idegesíteni vagy valamilyen formában tesztelgetni a reakciómat a lépésére? Vagy szerintetek mi miatt tehette ezt? Ő eléggé versengő személyiségű.



2018. okt. 30. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
én kikapcsoltam, és úgy is hagytam. rohadtul nem érdekel, hogy mások mikor elérhetők, és mást se érdekeljen, hogy én mikor vagyok, pont az ilyen felesleges dolgokon gondolkodás miatt.
2018. okt. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez logikus
2018. okt. 31. 11:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem posztokkal csinálta ezt vki, kirakta, majd utána megváltoztatta a láthatóságot és ugye nekem így jelezte, hogy van új bejegyzése. Meg 1-2x láttam láttam chaten, de azt is kikapcsolta (legalábbis nekem biztosan)
2018. nov. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mármint nem az a baj, hogy nem látom a bejegyzéseit, hanem az, hogy sumákol. Visszajelöl, rögtön lájkol 1-2 posztot, majd burkolt célzásokat tesz, hogy úgyse kellesz te ide, úgyse húzod sokáig. Ráadásul még a chatet is kikapcsolta. Igazából olyan ember, akitől sem koránál, sem foglalkozásánál fogva nem vártam volna ezt. Le is töröltem, nem akartam megadni neki azt az örömöt, hogy ő tegye meg.
2018. nov. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!