Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Eltitkoljam, hogy az én exem?

Eltitkoljam, hogy az én exem?

Figyelt kérdés
Igazából nem ez a kategória, de ide sokan járnak, így talán több választ kapok. A helyzet röviden az, hogy a barátnőm szeretné bemutatni az új barátját, javasolta, hogy üljünk be egy kávéra négyesben (az én férjemmel). A gond csak az, hogy amikor mutatott róla fényképet, akkor esett le, hogy ő az én exem (közvetlenül a férjem előtt voltunk együtt, szóval csak pár éves történet). Nem mondtam neki semmit, mert hirtelen nem tudtam mi lenne a jobb. Szerintetek megmondjam? Szívem szerint inkább hallgatnék, de az sem igazán fair. Na meg hiába volt a szakításunk viszonylag kulturált (más életszakaszban voltunk, amit nem tudtunk összeegyeztetni, semmi cirkusz, vagy megcsalás), azért furcsa lenne így "barátilag" összeülni. Abszolút tanácstalan vagyok.
2018. nov. 3. 20:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy a barátnőmmel még gimiben voltunk jóban, azóta nem nagyon tartottuk a kapcsolatot. Ezért nem tud arról, hogy ki a pasi, mert ugye közeli barátnőmként nyilván ismerte volna. :)
2018. nov. 3. 20:58
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vicces helyzet. Elég, ha már majd egy ember rosszul érzi magát a 4-ből, és megette a fene az egészet. Ezért én inkább elmondanám, és lemondanám.
2018. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

Én elmondanám a barátnőmnek, és lemondanám. Te fogsz belőle kijönni rosszul, ha hallgatsz, és az exed elszólja magát, ha meglát.

Kínos lesz a barátnődnek is, nem beszélve a férjedről.

Gondolj bele, hogy fordított esetben neked mi esne jól. Nekem az őszinteség.

2018. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%
A hosszú párkapcsolat titka a titkolózás, ugyebár...
2018. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

1. A ferjed nem tudja, hogy kik voltak az exeid?

2. Az exed szerinted nem fogja elmondani a baratnodnek?

2018. nov. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
jaj istenem nem vagy már 15 éves, minek titkolozni? szépen megmondod a csajnak hogy bocsi de az a helyzet hogy van múlta a csávóval ezért inkább nem szívesen mennél el. hidd el utána már ő se szívesen hívna el szóval nem lesz gáz belőle.
2018. nov. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Abroszlány6 válasza:
100%
Mondd meg
2018. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a humor a kulcs. Valahogy viccesen mond meg neki, hogy neked is megvolt és ezt a kaját most inkább hagyjátok egyelőre. Aztán, ha komoly lesz neki valamikor sokkal később akkor esetleg vegyétek elő megint ezt a kérdést.


Szerintem nincs gáz ezzel, ha te lazán kezeled. Igazából csak azzal nehezítetted a dolgod, hogy nem nevettél fel egyből és mondtad neki mi van. Emiatt kicsit nehezebb most. De ha tovább játszod a nagy drámai titkolózást azzal csak abba az irányba mozdítod a sztorit, hogy itt vvalami baj van. pedig semmi nincs.

2018. nov. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem tartjátok a kapcsolatot, akkor tök mindegy, hogy a pasid volt...
2018. nov. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el neki, és kérdezd meg, hogy a barátja is tudja-e, hogy kivel találkozik. Ha nem, mondd el neki, és ha őket így sem zavarja, menj el velük kávézni.
2018. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!