Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kéne csinálnom? (SOS)

Mit kéne csinálnom? (SOS)

Figyelt kérdés
Szoktam írkálni egy fiúval messengeren akit egyébként úgy látásból ismerek. De úgy igazán még csak most kezdtünk el beszélgetni. (kb 2 hete) 2 évvel felettem jár a suliban és még meg is beszéltük,hogy suliban is fogunk beszélgetni. Na de ez nem így lett...Én eléggé félek hozzá odamenni mivel szinte mindig a haverjaival van. És az iskolánkban úgy van,hogy ha egy lány meg egy fiú beszélget akkor már mennek is a pletykák,hogy huuuha nagy szerelem van. Az a fiú sokszor irkál az osztálytársaimmal (lányokkal) De még egyikőjük sem mert odamenni...És sajnos abból is nagy pletyka lenne ha én kezdenék el beszélgetni. Sokszor ügyeletes mikor szünet van,tehát nem igazán tudtam hozzá odamenni,ma volt egy szünet mikor kinnt voltak és akármerre mentek jöttek ők is de nem szóltak hozzám. Nagyon jó lenne vele beszélgetni,de nagyon parázok. Kérlek segítsetek! Valami tanacsot adjatok kérlek... Bocsi a helyesírási hibákért. :) Köszönöm ha válaszoltok!

2018. nov. 6. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
kit érdekel a pletyka? nem kibirod? csináld azt amit akarsz,ne mások döntsék el helyetted
2018. nov. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz másokkal szerintem. Először csak köszönj oda neki a folyosón, aztán majd ő is fog. De nyugodtan megírhatod Neki hogy félsz a haverjai miatt. Az őszinteséget értékelni fogja biztosan.😊Szorítok, ügyesen! 🤞🤗
2018. nov. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha ő nem megy oda hozzád, akkor te miért kezdeményeznél, főleg ha más lányoknak is írogat, biztosan csak szórakozik, nehogy már leégesd magad.
2018. nov. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!😊

#3 Jó értem amit írtál. De attól, hogy írkál más lányokkal az még nem azt jelenti,hogy szórakozik velem...Vagy,nem?

2018. nov. 6. 14:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Hat attol fugg miket ir neked meg miket masokatnak. De am szerintem is ha akar vmit kezdemenyez majd.
2018. nov. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki nem vállalja fel nyíltan, hogy ismer, hogy meg szeretne ismerni, hogy akármilyen kapcsolatban van veled, az nem érdeklődik irántad. Pláne, ha másokkal is ugyanezt teszi. Teljesen mindegy, mit ír, ha személyesen nem lép veled veled kontaktusba. Ne menj oda hozzá. Aki keresi a társaságodat, az veled akar lenni nyíltan, bárki előtt.
2018. nov. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van,nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2018. nov. 6. 14:52
 8/8 anonim ***** válasza:
A pletykákkal se foglalkozz, de vele se. Hülyít mindenkit, de nem megy oda senkihez, vagy szégyelne a kortársai körében vagy mindenki előtt. Egyik sem jó, az unalmas perceit kitöltöd messengeren amúgy nem érdekled, ennyi a szitu, szerintem sem járasd le magad.
2018. nov. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!