Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám közölni vele...

Hogyan tudnám közölni vele azt, -anélkül, hogy nagyon megbántanám-hogy nem szeretnék vele többet barátkozni mert egyszerűen nem érzem jól magam a társaságában?

Figyelt kérdés

Van egy osztáytársam, akit senki sem kedvel, ki van közösítve és én vagyok az egyetlen, aki szóba áll vele. "Barátnők" vagyunk.

Mindenhova követ, ha párt kell választani akkor egyből ugrik, hogy velem stb.

Ráadásul elég butácska. :( De komolyan. Semmiről nem lehet vele beszélgetni mert egyszerűen a családon és a sulin kívül semmi másra nem terjed ki az ismerete. Néha csak ülünk egymás mellett és ennyi.

A többiek felé sem tudok jobban nyitni mert ahova megyek oda jön velem, és mivel a többiek nem kedvelik így kerülnek vele együtt engem is.

Egy-két lánnyal nagyon jóba lettem. Sulin kívül is szoktunk találkozgatni, programot csinálni és úgy érzem bennük találtam igazi barátra. Mindenről tudunk beszélni és értelmesek is. Tudunk tanácsot adni egymásnak és tudnak olyan dolgokat mondani amiből én is tanulhatok valamit.

Nos, ezzel a lánnyal nem tudok ilyet csinálni mert nincs témánk. Semmi közös bennünk.

Minden engergiámat leszívja és fizikai fájdalom néha hallgatni ahogy beszél.

Nagyon jó szíve van és kedves...de azért na...ez kevés.

2 évig tűrtem, már nem bírom.

Megbántani se nagyon akarom..nem tudom hogyan tálaljam neki. Tanácstalan vagyok.

18l



2018. nov. 6. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ne lógj vele, rázd le. De ha az új barátaid elhagynak vissza ne menj sírni hozzá..
2018. nov. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerinted hányszor próbáltam már lerázni?

Nem veszi a lapot.


Inkább leszek egyedül mint egy olyan emberrel, aki miatt szinte már rosszul vagyok.

Nekem ez soha nem okozott problémát

2018. nov. 6. 17:14
 3/7 A kérdező kommentje:
Méghogy vissza ne menjek sírni hozzá...az kellene még.
2018. nov. 6. 17:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem értem miért barátkozol vele, ha egyszer nem érzed jól magad a társaságában. Vagy kerüld, vagy mondd meg neki nyíltan hogy nem érzed vele jól magad, nem kvantumfizika ez, minek kell túlbonyolítani?

Egyébként biztos vagyok benne hogy vele is rengeteg témáról el lehet beszélgetni, csak lehet úgy van vele hogy téged az nem érdekelne ami őt.

Esetlen biztasd hogy kezdjen el sportolni, vagy járjatok el ide-oda és ismertesd össze valakivel, ha ennyire fontos neked hogy ne érezze rosszul magát, így még meg sem bántanád.

2018. nov. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ma megmondtam neki. Úgy ahogy ide leírtam. Csak finomabb változatban.

Azt is mondtam, hogyha segíteni kell valamiben stb. akkor szóljon és ha tudok, segítek.

2018. nov. 7. 18:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Szép gesztus volt, hosszútávon mindkettőtöknek jobb lesz, hogy közölted vele.:)
2018. nov. 8. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy alakult?

Gondolom, nem lehetett neki könnyű. Az ilyenek szerintem egy emberre nyitnak, ő az egyetlen kapocs a szocializációban. Ebből a szempontból jó, hogy nem elvágtad teljesen, de mégis őszinte voltál vele.

2020. júl. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!