Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom ilyen jól...

A legjobb barátom ilyen jól fogadta, hogy meleg vagyok, vagy csak nem tudott hogy reagálni? 18/f

Figyelt kérdés

10 éve legjobb barátok vagyunk, tegnap este mondtam el neki, amikor nála voltam. Azt hittem megutál vagy egyszerűen véget vet a barátságunknak, de amikor elmondtam ő megölelt, és utána nevetve azt mondta hogy "ezt kuvva sokáig tartott beismerned...".

Azt mondta, hogy ha meleg lenne most megcsókolna, de hetero vagy kicsit biszex, de ezt nem meri magának sem bevallani, bevállalni.


Szerintetek ha ilyen jól fogadta akkor van rá esély hogy biszex, esetleg legyen köztünk több is mint barátág?



2018. nov. 6. 16:45
 1/7 anonim válasza:
79%
Szerintem lehet, hogy biszex. Az is lehet, hogy tetszel neki! Ha neked is tetszik, ne habozz! ;D
2018. nov. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez csak azt jelenti, hogy nem homofób. Gondolom kicsit zavarba jöhetett, ezért is poénkodta el a dolgot. Egyelőre semmiképp se éld bele magad, hogy ebből bármi több is lehetne, de ha úgy van, akkor vedd a lapot.
2018. nov. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez sztem rohadtul semmit nem jelent. :D Csak poénkodott. És már elég régóta tudta hogy az vagy, várta hogy elmondd ezt a titkot neki. De ennyi. Ne rontsd el a barátságot egy kalandért.
2018. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

A legjobb barátommal több mint 10 éve ismerjük egymást. Ha most random közölné velem, hogy bi, én is csak bólintanék, max poénkodva megjegyezném: "Pompás, most már a szexi pasik mellett a szexi csajokat is figyelnem kell neked" (amikor megyünk az utcán, és "jóképű pasi 9 óránál" :D)


Max az lenne egy kicsit bántó (saját magammal szemben) ha mondjuk már régóta tudná ezt magáról, de nem mondta volna, mert félt volna, hogy akkor megszakítom a barátságot (mint te, Kérdező)

2018. nov. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Ne rontsd el a dolgot, nekem is elmondta haverom, hogy mi a helyzet, majd annak ellenére, hogy hetero vagyok nyomulni kezdett, csak mert elfogadtam, ami miatt teljesen meg kellett szakítanom a barátságot.
2018. nov. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne nyomúlj! legyen ezek után is olyan a kapcsolatotok, mint előtte volt!

Esetleg, ha nem állít le, akkor beszélhetsz olyan dolgokról neki, ami eddig csak a gondolatodba fordúlt meg. Olyanokra gondolok, hogy mi tetszik ezen, vagy azon a fiún! Hogy milyen srácról álmodol, aki párod lehetne!

Itt burkoltan leírhatod az Ő külső, és belső tulajdonságait is, csak arra vigyázz, nehogy olyan konkrétumokat mondj, amiről egyszerre kitalálhatja, hogy Ő az!

Mág szerencsésebb lehetsz, ha a vonzalmad viszonzásra talál, ha kiderül, hogy érez többet is irántad, mint őszinte barátság!

2018. nov. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Abbol amit valaszolt "ezt kuvva sokáig tartott beismerned...".valoszinu,hogy mar tudta vagy sejtettet es szerintem ne ronsd el a baratsagotokat
2018. nov. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!