Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kell tennem ilyenkor?

Mit kell tennem ilyenkor?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki egy évvel fiatalabb mint én (15 éves) és összejött egy olyan fiúval, akire még én is azt mondom, hogy bűnronda. Na és a barátnőm szép. Vele csókolózott életében először (akkor még 14 éves volt). Aztán két hét után szakítottak. Én ápoltam utána kb 3 napig, majd megfogadta azt amit én: Nem jön össze fűvel fával, nem dobja oda magát senkinek. (Hiszen mi önálló feminista nők vagyunk). Eztán betöltötte a 15-öt. Rámentem a Facebookra, hiszen nem volt lehetőségem szemtől szemben felköszönteni. A falán egy srác azt írta, hogy "Boldog szülinapot baby <33". Erre először nem tudtam mit mondani. Megnéztem a srác profilképét, és hadd ne mondjam meglepődtem. Egy 40 éves férfinek simán elment volna (!). Ezután ráírtam a barátnőmre, hogy mi a helyzet, és ő meg szépen lassan beismerte, hogy kb 1/2 héttel a másik sráccal való szakítása után, öszzejött vele. Én erre megkérdeztem, hogy hány éves a fiú. Erre ő azt mondta, hogy 18.


Megint megbeszéltem vele azt, amit az első szakítása után. (Pl.: "Figyelj... még gyerek vagy, még én is gyerek vagyok. Élvezd ki az életet amíg lehet, mivel, ha elpazarolsz akár 1-2 hónapot egy ilyen emberre, az csak elvesztegetett idő...") De ő erre csak legyintett. 16 éves létemre még csak egy pasim volt, és utána világosodtam meg. Hogy nem sírással akarom eltölteni ezeket az éveket, hanem majd később szét akarom bulizni a fejem, most meg ameddig tehetem gyerek akarok lenni.


(Egyébként volt nővéremnek esküvője, és ivott vagy 2-3 pohár bort (gáz, vagy nem gáz, én nem iszom még alkoholt) és szerintem hihetetlen, hogy mennyire azt hiszi, hogy ő már felnőtt nő)


Hogyan magyarázhatnám azt el neki, hogy álljon le ezzel az életmóddal?



2018. nov. 7. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon okos vagy, inkább élvezd ki az életet jól mondod, mert késõbb is rá ér a kapcsolat.

Meg próbáltad õ nem hallgatott rád akar így járt, sajnos mindenki a saját hibájából tanul, majd õ is rá jön, nagyon elvakítja a szerelem de hát amikor vége lesz majd csak rá jön,szerintem hagyd ha neki ez jó akkor hogy csinàlja, egyszer élünk és ki tudja hogy meddig.


20F

2018. nov. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg ilyen 40esnek néz ki a férfi akkor lehet hogy szólnék a szüleinek. Egyébként nem kell egyfolytában hajtogatni a véleményed mert ezzel csak azt éred el hogy nem fog ilyenekről beszélni vagy megszűnik a kapcsolatotok, tudom hogy frusztráló de mindenki a saját hibájából tanul.
2018. nov. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit értesz azon, hogy élvezze ki az életét?

Pasizok és? Mai fiatalok lányok már ezt csinálják.

Arról meg ő tehet ha kihasználják.

Persze a kamaszkor nagy szerepet játszik.

Ha neki ez az élet jó akkor csinálja.

Te meg alapból nem vagy köteles megvígasztalni stb.

2018. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!