Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy már nem...

Miért van az, hogy már nem tudom hanyadik lányt ismerem meg személyesen. Mindegyiknek van barátja (kapcsolata), de azt mondják jól elvannak velem. Ennyire unatkoznak, hogy szórakozzanak velem?

Figyelt kérdés

Vagy miért csinálják ezt és flörtölnek velem, ha van barátjuk?

Elegem, van, és keresem az igazit, de csak ilyeneket fogok ki.



2018. nov. 13. 07:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen értelemben vannak el veled? Szex?

Miben merül ki a flört?

Nem lehet, hogy te látsz bele túl sokat? Munkám révén én is sokmindenkivel jóban vagyok, Isten őrizz, hogy többet is gondoljanak! :D

2018. nov. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Itt valami félreértés lesz. Attól, hogy egy lány szóba áll veled nem azt jelenti, hogy párkapcsolatot akar. Tudod ez úgy van, hogy vannak fiúk és lányok akik haverok, dumálnak és találkoznak egymással. Ugyanez van felnőtt korban. Ha te ott tartasz, hogy azt hiszed egy lány flörtöl veled csak azért mert beszélgettek akkor a hiba benned van. Mi ez a keresem az igazit dolog? Mindenki rágörcsölt erre a dologra. Ne úgy nézz egy lányra mint egy potenciális "áldozatra" aki neked kell, hanem egy mint egy másik emberre akit megismerhetsz, akivel jól eltöltöd az időt, aki a haverod/barátod lehet.

Én menekülök az olyanoktól mint te, akik foggal-körömmel akarnak valakit maguk mellé.

36N

2018. nov. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igayad van velem lehet a baj. Mindig t0bbet gondolok... Képes vagyok hamar beleszeretni.
2018. nov. 13. 08:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy nem tudod hanyadik lányt ismered meg személyesen? 2 személyes találkozó?

Én nem vagyok biztos benne, hogy nem jó a feltételezés a kérdésben....

2018. nov. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Több lánnyal találkoztam már, én randira gondolok, ők belemennek, de van barátjuk. és ez nekem rossz. Nem tudom ilyenkor szívatnak? vagy ha van barátjuk, akkor miért nem épít le?
2018. nov. 14. 18:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem tartom fair-nek. Jól esik az egójuknak, ha többen is legyeskednek körülöttük, de ez szerintem a hűtlenség kezdete...

Csoda, hogy egyáltalán kibökik, hogy tulajdonképpen van barátjuk.

A fiúk közt is vannak, aki hasonlóan hülyítik, akit tudnak.


Nem megfelelő lányokat hívtál el, vannak rendesek is.

2018. nov. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!