Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik e olyan app amivel...

Létezik e olyan app amivel lehet ismerkedni? Barátokat keresni?

Figyelt kérdés
Új városba költöztem, bár olyan helyen kezdtem el dolgozni ahol emberekkel találkozom és nyitott vagyok az ismerkedésre, nem az én korosztályommal kell foglalkoznom... Reggeltől késő délutánig munkába vagyok, nincs időm se energiám el menni olyan helyekre ahol ismerkedni lehet, gondolok most sport csoportokra vagy művészeti csoportokra. Az hogy nincs egy barátom se itt kihat a pár kapcsolatomra is. A pasim folyton megy és jár ki a munkatársaival ahol többnyire későig szokott maradni, és mivel én korán kelek, ritkán szoktam velük ki járni. Egyedül érzem magam, ezért el várnám h folyton velem legyen, ami nem normális. Annyira hiányzik egy baráti csevej (személyesen, nem csak telefonon) egy séta vagy akármi hasonló, már 2 és fél hónapja itt lakom Nagyváradon és nem sikerült egy barátot se szereznem. Én csinálok valamit rosszúl vagy ez normális hogy ennyi idő allatt nem lehet pár havert 'beszerezni' akikkel kijárhatnák néha?!

2018. nov. 15. 23:29
 1/3 A kérdező kommentje:
23/L
2018. nov. 15. 23:34
 2/3 anonim ***** válasza:

Akikkel foglalkozol nem a Te korosztályod. De kollégáid sincsenek? Egyébként ha fb-on beállítod a várost és a munkahelyed, akkor előbb-utóbb közeli embereket fel fog dobni. Igaz, ismeretlenül furcsa lenne, ha bejelölnél embereket. De lehet, hogy majd itt jelentkeznek Nagyváradiak...

A régi barátaiddal mi lett? Velük nem tartod a kapcsolatot?

Ha nem írtad volna, hogy nincs időd és energiád akkor mondtam volna hogy esetleg kereshetnél valami hobbit, amivel lehet ismerkedni. Tánc, sport vagy valami tanfolyam. De igazából ha semmire nincs erőd és energiád, akkor a barátkozásra hogy lenne? Felnőtt korban, már általában nem úgy megy, hogy "gyere, legyünk barátok"... Valami közös dolog kell... Hány órákat dolgozol, hogy annyira nincs időd és energiád? Tudod majd ezt hosszútávon tartani? Szereted csinálni? Még ha nagyon is szereted, szinte küldetéstudatod van, azért magadra jusson időd!

És ha nagyon nem megy hétköznap, remélem azért hétvégente van időd. Elmehetnél mondjuk úszni. Ha nem tudsz, akkor tanfolyamra... Jogosítványod van? Ha nincs azt is lehet csináltatni. Az elméleti oktatás gondolom csoportokban folyik (bár azért az nem a legjobb barátkozási forma).

Próbálok most ötletelni...

Olyanok is eszembe jutnak, hogy próbálj nyitott lenni akkor is, ha mész fodrászhoz, vagy kozmetikushoz. Lehet pont egy korodbelihez kerülsz...

2018. nov. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyetlen kolléganőm van aki egyben a főnökom is, 20 év korkülömbség van köztünk. Van hogy 12 órát dolgozom, van hogy 10 és felet. Nem, nem szeretem, nrm is akarok 'itt rekedni' folyton figyelem a többi állás ajánlatot. Ha jön egy jobb akkor mentem. Ez ilyen muszáj volt inkább, nem ülhettem más pénzén otthon, a szüleim sincsenek olyan jó anyagi helyzetbe hogy küldjék a pénzt.

Régi barátok, persze szoktam beszélni velük, nagy része külföldön él (2-3 személy) a többi pedig itthon, csak más városba (300 km-re kb).

Tanfolyamra is szeretnék járni, épp van egy ami érdekelne, egy 3 napos, csak az a bibi hogy ez 2kor kezdődne én pedig az nap 6ig vagyok 😁

Amúgy igen, szerencsére hétvégén szabad vagyok, keresek (egyenlőre nem találtam) hét végi közösségi programokat.

Köszönöm a segítséget 😊😊

2018. nov. 16. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!