Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyi igazság van abba, hogy...

Mennyi igazság van abba, hogy a barátok maguktól jönnek az ember életébe?

Figyelt kérdés

Vannak barátaim, de őket sem úgy szereztem, hogy bekopogtak az ajtómon, hogy "Szia, leszünk barátok?"


Véleményetek?


2018. nov. 17. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Èrtsd ezt úgy, hogy az élet hoz vele össze (pl közös osztály, liftbe szorulàs, etc), nem pedig a baràtkereső oldalak ès a mindenkinèl bepróbàlkozàs.
2018. nov. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magától biztos nem lesz semmi, barátság meg pláne nem. Az egy olyan kapocs két ember között amelyért nagyon sokat kell tenni, és amit ápolni kell. Mindkét félnek tenni kell érte, magától biztos nem megy.
2018. nov. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kopognak be, de úgy sem működik, hogy valaki tudatosan megcselekszi tettekkel a barátkozást.


Én abban hiszek egyfelől, hogy akivel van dolgunk, azzal van, akivel nincs, azzal nincs, függetlenül a rágörcsöléstől. Másfelől meg abban, hogyha az ember alapvetően szimpatikusan és barátságosan viselkedik, akkor hamarabb észre fogják venni azok a barátjelöltek, akikkel aztán kialakul a barátság.


De ez amúgy akár párkapcsolatokban is megállja a helyét.

2018. nov. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Új emberek jöhetnek maguktól az életedbe, de az már rajtuk és rajtad múlik, hogy az életedben maradnak-e vagy sem.
2018. nov. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem eddig kialakult, jelenleg járok egy képzésre, ahol érdekes módon "bekopogtatnak". Kérdés, hogy meg tudom-e tartani őket.
2018. nov. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!