Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyenek a haverjaim?

Miért ilyenek a haverjaim?

Figyelt kérdés

Házibulit fogunk tartani jövő héten, szülinapozás lesz. Azonban nem mondható hagyományos szülinapnak, valamint kb. csak én fogom fel úgy hogy buli. A minap elmentünk bevásárolni az eseményre, alkohol/ropogtatni való tekintetében. 4-en leszünk, gondoltam 5 sör jöhet mindenkinek. Haverjaim persze egyből leredukálták ezt 3/fő-re, tehát összesen 12 db bőven elég, plusz 3 üveg bor kólával aztán kész, nem kell más. Mondom mi, ti hülyék vagytok? Mondom ez lenne a nagy-nagy buli számotokra? Én már nyúltam volna egy üveg vodkáért is, de haverom szabályosan elrántotta a kezem és majdnem leesett az üveg a polcról.... azt mondta hogy ne tegyek be rövidet mert ő nem fogja nézegetni ahogy ÉN EGYEDÜL (!!!) ott tántorgok részegen az ő garázsában... Tegyük hozzá hogy pont nem én vagyok aki tántorog meg nem is vagyok hányós típus... inkább ők azok.


Szóval most nem igazán van már kedvem ehhez az egész bulihoz. Mindig én vagyok leidiótázva ha SAJÁT ZSEBBŐL (más szülinapjára) odaviszek mondjuk egy üveg Jager-t, csak hogy legalább ne ott üljünk már mint a bénák.... Persze már erre megkaptam azt is, hogy ha annyira inni akarok akkor menjek el egyedül kocsmázni. De azt nem értem, hogy miért van bulinak beállítva, ha szesz kb. nem is lesz? Vagy velem van baj? Szerintetek?


24 évesek vagyunk.


2018. nov. 18. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Ha ez az eset 18-19 éves korotokban történik, meg tudnálak érteni. Ebben az esetben viszont Téged hibáztatlak, Kérdező. Lehet, hogy 24 évesen már komolyabb dolgok érdeklik őket mint az alkohol mámor és a lerészegedés. Talán beszélgetni szeretnének kellemesen, szórakozni normálisan és nem szét inni az agyukat. Ha neked nem tetszik, akkor ne menj el. De szerintem ne rontsd el más buliját azzal, hogy telerakod az asztalt röviditallal, ami nekik nem tetszik.


Egyébként kicsit érdekes, hogy elég sok magányos alkesz van itt GyK-n, akiknek a haverjai egyre inkább elfordulnak tőle az ivás miatt és mind-mind huszonévesek...

2018. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

1-nek igaza van.


Ennyi idősen ne azon problémázz már, hogy nem akarnak berúgni veled. :D Nagyon poén. Lehet, hogy te a fiatal éveidet a LOL meg a Wow előtt töltötted, ők addig kibulizták magukat. Ne most kezdd el, ha idejében nem csináltad akkor most már ne, főleg olyanokkal ne akik nem akarják. Nálunk is volt egy tag, aki folyamatosan inni meg dáridózni akart, de le lett koptatva minden bulin.

2018. nov. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Te csak holt-részegen tudsz csak bulizni? 24 éves se jöttél még rá, hogy aki berugás nélkül nem tudja jól érezni magát az egy pancser?
2018. nov. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Haverjaiddal ertek egyet. Ennyi alkohol bőven elég hogy hangulatba kerüljetek. Nem kell hullarészegnek lenni. Egyidős vagyok veled. Nekem akkor lett elegem a csattrészeges bulikból mikor a haverunk az ágyban fekve hányta össze magát. Ez lenne a szórakozás?
2019. júl. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minek emelted ki? Ennyire rossz volt a buli?:D
2019. júl. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!