Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek nekem kéne változt...

Szerintetek nekem kéne változtatnom vagy nekik?

Figyelt kérdés

Van két lány barátnőm. Elmentünk bulizni egyik nap. Ez egyébként egy osztályszintű bulizás volt. Voltak akik a párjukat is hozták. Elmentünk ide-oda megalapozni az estét és ezután elmentünk a buliba. Ott táncoltam a barátnőimmel és egész odáig velük voltam. Barátom mondta hogy jön ő is a buliba, meg is láttam és odamentem hozzá. Ott maradtam vele meg a haverjaival táncolni. Az este folyamán még visszamentem a barátnőimhez nem is egyszer de már akkor tudtam hogy baj van. Megsértődtek azon hogy barátommal voltam. Nem voltam velük egész este, de velük is voltam sokáig. Most nem szolnak hozzám. Én csináltam rosszul, mert mertem a barátommal lenni, vagy csak pusztán féltékenyek?

A válaszokat köszönöm.


2018. nov. 19. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Alap dolog, hogy a pasiddal vagy, hamár ő is ott van a buliban.
2018. nov. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt én is így gondolom, ezért nem értem miért sértődtek meg
2018. nov. 19. 15:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha úgy volt megbeszélve, hogy hármasban csajos napot tartotok és betoppan a barátod, te meg lelépsz, akkor te voltál a bunkó.

Ha felhoztad a témát és mondtad nekik, hogy a barátod is lehet jön, akkor neked van igazad.

2018. nov. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem bunkóság otthagyni a barátaidat ha úgy volt megbeszélve, hogy együtt mentek. Mindegy, hogy a pasidért, vagy másik barátért teszed.


Én ilyen esetben bemutattam a két baráti társaságot egymásnak. És együtt töltöttük az estét, vagy ha szétváltunk maradtam azokkal akikkel eredetileg érkeztem.

2018. nov. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondtam nekik hogy ott lesz a barátom. Utolsó lehet igazad van, csak barátnőimnek az se tetszett volna ha barátom odajön hozzán. Meg bocsánatot is kértem emiatt, pedig igazából nem lett volna miért. De megtettem. És ugyan úgy nem beszélünk. Azért ekkora bűnt szerintem nem követtem el. De javítson ki valaki ha tévedek
2018. nov. 20. 06:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a párod fontosabb, mint pár csitri. (Bocsi a fogalmazásért.)

Én nem kértem volna bocsánatot és, hogy őszinte legyek a párommal lettem volna, nem a lányokkal.

Az nagyobb bunkóság, ha a lárodat sz@rod le, mintsem, a barátnőidet hagyd ott.

2018. nov. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!