Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol ismerkedhetnék olyan...

Hol ismerkedhetnék olyan emberekkel, akikkel hasonló a zenei ízlésünk?

Figyelt kérdés

Évente több koncert szokott lenni Budapesten és Bécsben is, amikre szívesen elmennék, de egyedül nem merek és senkit nem ismerek, aki hajlandó lenne velem jönni. Régebben egy barátnőmmel jártam, de ő jelenleg külföldön él. Hol ismerkedhetnék (akár kizárólag együtt koncertezés céljából) hasonló zenei ízlésű emberekkel?

23 éves lány vagyok egyébként.



2018. nov. 21. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen zenei izles. Azert nem mindegy.
2018. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaaa látom. Romkocsmák, vannak kinti reszek ahol punkok vannak, rocker kocsmák. Eleg kozvetlen kozeg, meg kezdemenyezni se kell
2018. nov. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kulcsszavaknál feltüntettem.
2018. nov. 21. 19:10
 4/7 anonim válasza:
Nem akarok rossz tanácsot adni, de például az adott koncert facebook eseményéhez kiírod, hogy kihez tudnál csapódni szoktak lenni emberek, csapatok akik szívesen fogadnak ilyen embereket. Mondjuk (semmi rossz indulat) nőként lehet kicsit másabb ez mint srácként, de ez is egy ötlet ha bevállalósabb vagy. De a rockkocsmákat én is ajánlom. Vagy csak egyszer menj el egyedül egy pesti koncertre ami nem este van és dobd be magad 😀
2018. nov. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire szereted a japán kultúrát, meg az animeket, meg az ilyesmiket. De ha félretudod tenni, vagy nem zavar, akkor a MondoCon-on simán tudsz ismerkedni hasonló zenei ízlésű emberekkel. Az résztvevő (1000+) emberek közül kb minden 3. rocker/metalhead/punk stb...
2018. nov. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ugyanígy vagyok, én is lány, csak én 15 éves!😂És semmilyen koncertre nem engednek el de nem is lenne kivel mennem.
2019. febr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Beat on the brat
2019. máj. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!