Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy ismerkedjek az interneten?

Hogy ismerkedjek az interneten?

Figyelt kérdés

30 éves f vagyok.

Ismerkednék nemtől kortól független.

Interneten olyanokkal ismerkednék akikkel egy városban lakom.

Letámadhatok valakit azzal chatten hogy :szia ismerkedni akarok nincs kedved találkozni?

Mert úgy ítélem meg hogy nem. Milyen dumával milyen helyzetben lenne érdemes indítani? Hogy kell ismerkedni a neten?



2018. nov. 24. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Melyik városban élsz ?
2018. nov. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Délmagyarország Baja. A régió fontos a válasz megadásához?
2018. nov. 24. 12:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez sima balfszkodás amit csinálsz, semmi más.
2018. nov. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
miért nem élőben ismerkedsz?
2018. nov. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mer ebben a városban senki nem mozdul ki otthonról. 40000 -es város de csak lakjanak 20000-en ebből 127 aktív ember a többi internetezik odahaza. Ez a statiszatika alapján ami állandóan igazságot nyer te hogy ismerkednél élőben? Amennyiben van megoldásod a szerint fogok tenni.
2018. nov. 24. 13:54
 6/11 Norton Oomen ***** válasza:
Először is hagyd el a zónát, melyben jelenleg tartózkodol. Költözz minél messzebb, mert a területváltozás pozitív hatással lesz rád. Alkalmaszkodj a helyiek mentalitásához és igyekezz maximálisan berendezkedni az ott uralkodó életvitelhez. Keresd az emberek társaságát, hogy minél több impulzus érhessen, majd próbáld átvenni a lokális alfa szerepét! Ha ez sikerül, vélhetően az lesz a kérdés: hogyan lehetne megismerkedni veled!
2018. nov. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kövesd Aurélió példáját :D
2018. nov. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pedig Baja tök jó hely :D
2018. nov. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#6 sajnos kényszerből lakom ott ahol lakom. Ha ebbe a romlott világba bárhol is alkalmazkodok egy bármilyen mentalitáshoz elveszítem egyéniségem, és azt ami normálissá tesz, azt ami kiemel a legtöbb primitív ember közül. A többi amiről beszélsz adott.

Sajnos a közvélemény szerint az a normális ami töbségben van.

A 80-as években mágján akarták megégetni a melegeket a 90-es években gyógyítani akarták a homoszexuálisokat mára elfogadták, lassan kötelezővé teszik, mert a melegek a normálisak és a heterók nem normálisak. Attól függ melyik van töbségben. Ne haragudj ha nyers vagyok, de én úgy ítélem meg az elöbbi kijelentésemből hogy sok normális vonásom van mégha nem is vagyok tökéletes nem akarok a normalizált nem normális világhoz alkalmazkodni. Viszont a társaság hiánya akkora kárt okoz mint a rosz társaság. Vannak olyan társaságok ahol nem normális dolgok kötelezőek. Pl lopás drog alkohol primitívség. Az internet egy kiválló tűzfal, a szmélyes ismerkedéssel az a gond hogy nagyobb az előítélet ha veszélyben érzed magad. Teljesen mindegy hova tartozol képzelj el. Egy roma származású személyt akivel egy buli alkalmával összeismerkedsz elhív hogy kísérd haza anyukája finom süteményt sütöt, süti sütő versenyre szeretné hogy megkostold, és bevezet egy hasonló alakokkal teli tanyakörzetbe ahol halvány a közvilágítás. És ugyan ez a szituáció egy hölgy társaságában. Melyikkel nem mennél el hezitálás nélkül? Ez a kis történet megmondja hogy van e előítélet ha önmagadból indulsz ki. A kérdésemre természetesen még mindig nem érzem hogy választ kaptam. De öszönet mindenkienk aki foglalkozik a kérdéssel.

2018. nov. 25. 15:06
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem okos dolog az interneten ismerkedni, bocs. Miután megismertél valakit, az interneten beszélgetni, stb. már okés.

Megmondom én mit csinálnék. Pont jó az időzítés, bemennék valamelyik karácsony előtti programokat szervező helyre, és felajánlanám a segítségem. Akármire. Öregeknek kaját vinni, elvinni őket orvoshoz, templomba, rokonokhoz. Fogyatékos gyerekeket nevelő szülőknek egy kis szabadidőt adni, a máltaiaknál, karitasznál, akárhol segíteni.

Ott találkoznál más önkéntesekkel, a családjukkal, szomszédaikkal, stb.

Ha tudsz valamit annyira, taníthatsz is, korrepetálhatsz is gyerekeket.


Jobb helyzetben vagy, mintha nő lennél. Tisztelettel akárkit megszólíthatsz még kis faluban is.


Dumával nem mész semmire, beszélgetni kell.

2018. dec. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!