Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vegyek neki?

Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
Osztálykarácsonyra egy lányt húztam, aki tökre “influencer” stílusú. Nincs ötletem. Milyen ajándéknak örülhet?

2018. nov. 25. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Segíteni szeretnék, úgyhogy talán ha ünnepek-ajándékozás kategóriában leírnád mi az összeghatár és hogy szerinted milyen az az influencer stílus, akkor kaphatnál hasznos válaszokat is.
2018. nov. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Max 4000. Az influencer stilusra meg azt értem, hogy jól öltözködik, meg a megjelenése és a stílusa is jó. Olyan nagyon nem tudom megmagyarázni. Eddig csak fürdőbombára gondoltam.
2018. nov. 26. 21:31
 3/11 anonim ***** válasza:
sal? kesztyu vagy valami divatos kiegeszito? telefontok, furdobomba, esetleg bogre? ekszer,valami bizsu?
2018. nov. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
smink termek? ruzs, szempillaspiral? koromlakk? sminklemoso? kulonbozo arcmaszkok? hajpakolas?
2018. nov. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, tudod mit jelent egyáltalán a szó?

Elárulom: véleményvezér. Olyan valaki, aki hatást gyakorol másokra.

2018. nov. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2018. nov. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Muszáj kifigurázni? Úgy értettem, hogy olyan a stílusa, mint egy mai influencernek (pl. Instagramon).
2018. nov. 27. 20:25
 8/11 A kérdező kommentje:
És aki belinkelte a kérdésemet, az nagyon vicces, én csak egy rohadt ajándékot keresek, aminek örülhetne, és leírtam, hogy mihez hasonlíhatom a stílusát. Persze, tudom, hogy nem egy “influencer”, de úgy öltözködik, mint egy mai instagram influencer, és olyan képei is vannak.
2018. nov. 27. 20:34
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes válaszokat :)
2018. nov. 27. 21:54
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekem tetszett ez az influenceres besorolásod, mégha kicsit vicces is, el tudtam képzelni milyen lehet.

Tényleg segíteni akartam azzal, hogy belinkeltem a kérdésed a megfelelő kategóriába, mert ha ennyi idő után simán csak átraknak, már kevesebben találkoznának vele, így több esélyed volt normális válaszokat kapni. És kaptál is.

2018. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!