Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetünk megint újra barátok?

Lehetünk megint újra barátok?

Figyelt kérdés

Megjegyzés képen:Egy lány-fiú barátságról van szó. Én pedig lány vagyok. Mindegyikünk középiskolai évünk utolsó éveiben jár, osztálytársak vagyunk.


Még tavaly szereztem egy remek barátot, és egész jól ki is jöttem vele. Aztán volt egy kisebb veszekedésünk, valami tök jelentéktelenen kezdtünk veszekedni. Belátom, hogy ebben én is hibás voltam. Aztán ezt követően egy jó ideig egyikünk se beszélt a másikhoz (3 hónap). Végül aztán kénytelenek voltunk egymáshoz beszélni, de akkor is ritkán történt ilyesmi. Majd bocsánatot kértem, de ő továbbra is mérges volt, így ami beszélőviszonyunk volt az is megszakadt.

Nem régen pedig végre elfogadta bocsánatkérésemet, de továbbra se beszélünk. Én szeretném, ha jól kijönnénk megint újra egymással és nagyon jó barátok lennénk, mint egykor.


Gondolkoztam persze, hogy mégis miért viselkedik így velem. Nos, ha arra gondolnátok, hogy esetleg azért mert én/ő többet kezdett érezni a másik iránt, akkor ez eléggé megcáfolandó. Ugyanis nekem már a barátságunk alatt volt egy "kiszemeltem",pont ezért én őt úgy nem tudnám szeretni. Meg ő se az a tipikus ember, aki belém szeretne.


Szóval mégis, hogy lehetnék megint olyan jóba vele, mint régen? Mit kéne tennem? Mit mondjak neki? Nagyon fontos lenne számomra, ha megint újra ilyen jó barátok lennénk. Sokat jelentett számomra, amikor még mellettem állt.

Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm!



2018. nov. 25. 19:59
 1/1 anonim válasza:
100%
Leülni vele beszélgetni/megbeszélni vele a történtet? Nem tudok sajnos többet segíteni.
2018. nov. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!