Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Ebben a munkahelyi helyzetben kinek kell kezdeményezni?

Adott egy munkahely, egy adott feladat. Ül egy fiú meg egy lány és végzi a munkáját (ülő munka). Hosszú órák telnek el és egyik se szól a másikhoz... kinek kellene kezdeményezni? Ugye jól gondolom, hogy mindkettőnek érdektelen a másik? :/

2018. nov. 25. 20:51  Privát üzenet  

A válaszok
hát azért köszönni illene.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2018. nov. 25. 20:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Diákmunkáról van szó, egy ott dolgozó a főnök, Ő adja i hol mit csinál, a többiek szó nélkül végezhetik el a munkát...

Én vagyok a fiú és több ilyen helyzetben kezdeményeztem beszélgetést, de meg is kaptam rendesen, hogy én ,,nagy csajozó vagyok" meg, hogy nyomulok, nah meg ezekből a beszélgetésekből később nem lett folytatás, e miatt már nem próbálkozom és nem nyitnak így felém... :(

# 2/6Időpont 2018. nov. 25. 20:56 Privát üzenet
akkor maradj a köszönésnél, ha senki sem akar beszélgetni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2018. nov. 25. 20:59 Privát üzenet
Munkahelyen dolgozni kell és nem beszélgetni!

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2018. nov. 25. 21:12 Privát üzenet

4-es. Azért hülyeséget se írj.

Miért ne lehetne a munkahelyen beszélgetni? Vagy te a munkahelyeden végig hallgatsz?

Nincs megtíltva, hogy a munkások ne beszéljenek egymással, amíg halad a munka addig gond nincs.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2018. nov. 25. 21:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mások beszélgetnek meló közben...

# 6/6Időpont 2018. nov. 25. 21:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Munkahelyi barátság nem működik?
Miért van az, hogy szép kapcsolatom van, nem kell dolgoznom, a párom jól keres, nem is szeretek dolgozni, mégis irigykedem a barátnőm munkahelyi előmenetelire?
Van egy jó barátom, aki nagyon félénk és nem mer kezdeményezni a lányoknál. Viszont depis. Hogyan tudnám kizökkenteni ebből a depresszióból, hogy találjon magának végre valakit?
Munkahelyi barátságokról mit gondoltok?
Hogyan tudok valakivel interneten beszélgetést kezdeményezni?
Nagyon szeretnék összebarátkozni az egyik lánnyal, az osztályomból, aki már régóta ebbe a suliba jár, de nem merek nála kezdeményezni, a régebbi iskolai kiközösitettségem miatt,...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!