Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek volt fontos személy az...

Nektek volt fontos személy az életetekbe? Ha igen, hogyan léptetek túl azon, hogy már nem beszéltek soha többet, és nem vagytok olyan jóban mint régen?

Figyelt kérdés
2018. nov. 26. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztosan mindenkinek volt ilyen személy az életében.

Nekem is volt. Hiányzik, gondolok rá. Szerelemnek indult, de mégsem lehetett az. Szívesen látnám az életemben barátként, de ez nem jó ötlet. Idővel majd kopik az emléke, még friss. Addig elvagyok, lefoglalom magam.

2018. nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, volt és sehogy se sikerült túltenni magam rajta. Az élet megy tovább, mondhatjuk hogy boldog vagyok, de azért szeretlek Brigi. Bocsi, ez szolgálati közlemény volt 😀
2018. nov. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Számomra az emberi kapcsolatok olyan, mint a tehervonat az állomáson: beérkezik, le/felpakolnak rá/róla és továbbáll, de úgy, hogy majdnem biztos, hogy arra az állomásra már nem megy vissza többet.

Röviden: az érzés megvan, hogy kedveltem, de nem érdekel már.

2018. nov. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen sosem sikerült túllépnem rajta :/ Ma is gyakran eszembe jut, hogy hiányzik.
2018. nov. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
Hasonlóan vagyok mint a 3-as. A legtöbb ember az életemben ideiglenes, általában a funkciójuk betöltéséig vannak meg, utána lemorzsolódnak. Vannak emberek, akikről jó emlékeim vannak és szívesen gondolok rájuk vissza, de nem hat meg különösebben az hogy már nincsenek velem.
2018. nov. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!