Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzem meg ezt a...

Hogyan szerezzem meg ezt a fiút barátként?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, van egy fiú osztálytársam akit kedvelek (de csak mint embert), és össze akarok vele barátkozni de nem tudom hogyan csináljam. Nagyon jó fej, jól érzem magam vele ha a társaságába keveredek. Viszont nem ismerem szinte semennyire, fogalmam sincs hogy ő mit gondol rólam. Sosem beszélek a suliban senkivel. Nem nagyon merek, nincs önbizalmam. Csendes, felénknek ismer. Csak néha szól hozzám ha kérni akar valamit, vagy megkérdezni a sulival kapcsolatos dolgokat. Nagyon ritkán mást is kérdez. Amikor én szólok hozzá, kérdezek valamit akkor alig válaszol, vagy nem nagyon érdekli. Szóval nem nagyon értem őt. Miért van ez hogy ha ő szól hozzám akkor úgy tűnik hogy kedvel, de ha én szólok hozzá akkor elég flegma és mintha nem kedvelne? Lehet hogy fél tőlem ilyenkor vagy zavarban van? Vagy lehet nem kedvel annyira. Nem akarom hogy félreértse a "közeledésemet" úgymond. Mit tegyek hogy valahogy a barátja lehessek de ne nyomuljak annyira rá?

2018. nov. 26. 21:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és róla annyit hogy: Általában jókedvű, sokat viccelődik, hülyéskedik a többiekkel. És nem bunkó másokkal, alapvetően kedvesnek mondható. (Csak amikor velem beszél akkor kissé olyan flegma, visszafogottabb)
2018. nov. 26. 21:09
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg beszédesebb lenni
2018. nov. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!