Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit reagálnátok ha egy fiú...

Mit reagálnátok ha egy fiú barátotok szexjátékszert küldene nektek kollegiumba?

Figyelt kérdés

Egyik kolis társam járt így. Jött a posta, és jött egy nagyobb csomag. Mikor kibontotta ott volt a mű broki. Persze mindenki nevetett, de ő most tiszta dühös. Azt mondja hogy biztosan az egyik srác barátja küldte hogy lejárassa. Persze a srác tagadja, feladó meg nem volt a csomagon szóval bizonyítani nem lehet.

De őszintén szerintem a lány csak túltolja a hisztit. Egy-két napig piszkálták vele aztán mindenki el is felejtette. Én nevettem volna rajta, aztán kidobom. De ő lassan egy hete hisztizik rajta. A srác meg ha olyan hülye hogy így akar elérni valamit akkor nagy bajok vannak fejben.


Szerintetek jogos ilyenen kiborulni? Ti mit reagáltatok volna?


2018. nov. 27. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Én megtartottam volna.
2018. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
én jót röhögtem volna, és postafordultával meglepem én is valami baromsággal, csak hogy ne csak én legyek kiröhögve :)
2018. nov. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok értelmezése lehet egy ilyen küldeménynek. Egyik sem hizelgö a lányra nézve. Kibontáskor kellett volna neki nyilvánosan tönkretenni és feltünöen kidobni.
2018. nov. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

Ez szexuális zaklatás egy szánalmas idiótától.


Az érzéseiért ne hibáztasd a lányt, az mindig jogos. Megbántva, megalázva érzi magát.


Az illető, aki küldte, az biztosan nem a barátja.

2018. nov. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát lehet hogy az elsònek van igaza, és arra játszik hogy megtarthassa anélkül hogy bárki rosszra gondolna, és csak azért nyomja a hisztit.


De ha voltatok koliba akkor tudjátok hogy az ember a kínos szitukból akkor jön ki a legjobban ha ő maga vicceli el.


Amúgy őszintén ha kapnák szivem szerint én is megtartanám. De ugye csak úgy megtartani nem lehet, mert az egész iskola tudná...

2018. nov. 27. 20:07
 6/6 Metionin ***** válasza:

Nagyot röhögnék, sőt, ki is tenném. Még lehet fel is díszíteném :D rendkívül abnormális haverjaim vannak, meg se lepődtem volna egy ilyenen tőlük. Egyszer az egyiknek mondtam hogy másnap délután költözik be az új szobatársunk, mire átment amikor nem voltam ott és egy szopóálarcot dobott az ágyamra.

Mondjuk azt szóvá tenném, hogy egy műbroki árából rengeteg csokit és pár jó könyvet is vehetett volna nekem az illető.

2018. nov. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!