Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy netes ismerősöm, pár...

Van egy netes ismerősöm, pár hónapja beszélgetünk, meg telefonon is többször beszéltem vele. Vélemény? (Lényeg lent)

Figyelt kérdés
Na szóval most egy rosszabb időszak van az életében (elmondta mi,de nem lényeg itt most), és ő ilyenkor kicsit inkább elvonul magába stb. Amúgy sem egy nagy Facebookos (ami nem is baj), de emiatt a helyzet miatt már 4 napja nem nagyon tudok róla semmit. Szerintetek felhívjam vagy most hagyjam inkább? Csak kicsit aggódom igazából, illetve nagyon megkedveltem,de zavarni sem szeretném. (Egyébként ő is sokat ír alapból,vagy felhívott már,nem csak egyoldalú ez)

2018. nov. 27. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Esetleg ráírhatsz, hogy minden oké-e, de ne többet. Akartok egymástól többet is? Szerintem igen. Ez az eltűnés nekem inkább hisztinek tűnik, mert nem úgy alakultak a dolgok, ahogy ő szerette volna. Ilyenkor jön a sajnáltatás, hogy neki milyen rossz az élete, te meg érezd magad szarul, ha nem akarod a rinyálását hallgatni.
2018. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hívod fel, zokon veheti, hogy nem érdekel, mi van vele.

Ha felhívod, zokon veheti, hogy miért zavarod.

Te ismered, neked kell tudnod, melyik az esélyes nála.

Én a másodikat (felhívás) tenném.

2018. nov. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én egy smst írnék neki. Pl.:

Szia! Nem szeretnélek zavarni, csak már rég beszéltünk és kezdek aggódni, hogy mi lehet veled. Remélem minden rendben és a gondjaid is megoldódni látszanak. Ha szeretnél beszélgetni nyugodtan hívj vagy írj. Szép estét Neked!

Valami ilyesmit írnék.

2018. nov. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!