Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha csak éjszakára megyek gáz...

Ha csak éjszakára megyek gáz ha nem füdök nálluk?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmnél alszok ott. Délután 3-4 körül megyek. Azelőtt persze lefürdők, hajat mosok. Gáz nála azt mondani, hogy én már fürödtem azért náluk nem?

4 év óta most alszok ott először másnál, ezért mindenen pánikolok^^" mindketten 17 éves lányok vagyunk^^



2018. nov. 29. 16:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%
Nem hiszem, hogy gond lenne. Vannak még mindig olyan családok, ahol nem megszokott a mindennapi fürdés. :)
2018. nov. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem gáz, estig simán leizzadhatsz délután óta...Én furán néznék, ha valaki nálunk aludna és fürdés nélkül akarna befeküdni a tiszta ágyneműbe..
2018. nov. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Persze. Délután lefürdik, este 8-ig szarrá izzadja magát. Hogy itt mennyi......van.
2018. nov. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
9%

3. Mert meg van írva valami nagykönyvben, hogy csak minimum egy fél nap alatt lehet leizzadni? :D Megsúgom, hogy nem, pláne most, hogy mindenki ilyen nagykabátokat hord..

Ha a .... alatt az idióta 3.14csát értetted, az te vagy 😊

2018. nov. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

#2:

Oh igen, persze, majd max. akkor, ha 100x körbefutja a házukat. De ilyen nyilván nem áll szándékában. :D

2018. nov. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
Inkább fürödj náluk, az nem ciki. Ha akkut hasmenés jönne rád, az lenne pl kellemetlen, a fürdés nem. Minden normális ember fürdik naponta, ők is szoktak.
2018. nov. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
5. Képzeld, nem csak futástól lehet leizzadni, elég, ha odakint hideg van és melegen felöltözik, aztán felszáll egy buszra, ahol meg úgy befűtöttek, mintha egy szauna lenne :) Jajj persze, ti valószínűleg a másik bunkózó válaszolóval együtt ellent mondtok a biológia törvényeinek és akár hetekig nem kéne fürödnötök, akkor is rózsaillatúak lennének :DDD
2018. nov. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22%
Az a gáz, hogy a náluk szót két "l" betűvel írod...
2018. nov. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
igen, tudom^^" Későn vettem észre, hogy az egyik helyen félre írtam:)
2018. nov. 29. 17:37
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem csináld azt, hogy ha ő elmegy fürdeni/zuhanyozni, akkor utána menj te is, ha nem megy akkor te se menj, így legalább nem adódik olyan szituáció hogy az egyikőtök fürdött a másik meg nem. Amúgy meg kilehet bírni 10-20 órát fürdés nélkül szerintem, még ha egy enyhén meg is izzad az ember, szerencsére van izzadásgátló.
2018. nov. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!