Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Olyan magányos vagyok, hol...

Nylonx kérdése:

Olyan magányos vagyok, hol lehet manapság ismerkedni még interneten?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek a társkeresők.Régen voltak közösségi helyek, cset helyek,vagy a honfoglalón is tudtam barátkozni. Mintha mindenhonnan elszedte volna a facebook az emberek netre szánt idejét. Mindig volt pár csaj akivel aknakeresőzhettem,pasziánszozhattam esténként MSN-en és közben megbeszéltük az aktuális filmet amit a tv-ben néztünk. Ilyen csajt keresek! F 39

2018. nov. 29. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
XatChat , HotDog , Chat.hu , MySpace
2018. nov. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
MSN... De jó is volt :) amúgy Facebookon is vannak beszélgetős csoportok, amik akár valamilyen hobbihoz, tevékenységhez kötődnek. 31/N
2018. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hotdog rég megszűnt ,nem járt oda már a kutya sem, chat pont hu és társai elég üresek, myspace az ishalott,a saját együttesem zenéit nem is játsza már le az oldal. Mondom a fészbuk miatt minden kihalt,megszűnt,többen a Taggedon jöttek össze,van aki Törökországba ki is költözött férjhez ment. Szerintem akinek van igénye valami napi netes lekötésre az kilájkolgatja magát a fészen aztán lefekszik.
2018. nov. 29. 22:25
 4/11 A kérdező kommentje:
MSN! igen mindig volt egy lány akivel esténként aknakeresőztem és beszélgettem és közösen megvitattuk közben Dávidkopperfildet, ahogy épp szélhámoskodik a tv-ben. Újra ezt akarom átélni! Volt lány aki hozzám is költözött egy időre!
2018. nov. 29. 22:28
 5/11 A kérdező kommentje:
Hobbicsoportok azért rosszak mert nem biztos hogy érdekelnek az olyan nők akik férfias dolgokért rajonganak.Másról akarok beszélni velük mint mondjuk a motorszerelés,bitumenes vízszigetelés :)
2018. nov. 29. 22:38
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Te társat keresel,hiába írod,hogy nem.
2018. nov. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nyilvánvaló, hogy kamukérdés - már a keresőszavakból ítélve is az.

Vagy fogalmad sincs, mit akarsz.


Először leírod, hogy nem érdekelnek a társkeresők és barátkozásról beszélsz. majd csak nőkről beszélsz.


Most akkor mi van?


Egyébként sehol sem lehet normális ismerkedni.


Chat.hu - halott

gyaloglo.hu- halott, pár száz ember van fent, zömük idióta vagy moderátor

instagram - felrakom a fotóimat, de nem hiszem, h alkalmas ismerkedésre


én pl útitársat keresnék, de a netes útitárskeresők is borzalmasak, szóval sztem ismerkedésre már nicns jó oldal.

2018. nov. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A keresőszavakat nem kell figyelembe venni, nem egy letargikus, megzuhant, halálkomoly ember vagyok.

Társkereséső oldalra menni baromság. Még fizetni is kell az embernek a sok kamuért.Nem hiszek abban hogy célirányosan kell feleséget keresni. Az egyszer csak jön. Nem célom.

Unatkozom és tapasztalataim szerint internetnél pihenéskor jobban szeretem a nők társaságát,beszédesebbek is.

2018. nov. 30. 11:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudsz már sehol sem ismerkedni. Évekkel ezelőtt még javában lehetett, rengeteg barátnőm volt de már csak agyatlan nők vannak fent és úgy vagdalóznak üres fejjel a párkeresőkön mintha valakik volnának a másik meg egy senki.
2018. dec. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
ezen a linken van chat ott lehet beszélgetni ismerkedni mychat77. oldalunk. hu
2019. jan. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!