Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kezdjek az életemmel...

Mit kezdjek az életemmel barátok nélkül?

Figyelt kérdés
Sajnos,akik eddig "barátok" voltak,nem igazán keresnek már. Van aki magától lelépett. Mit lehet kezdeni teljesen egyedül?
2018. nov. 30. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Belemerülhetsz a karrieredbe, belemerülhetsz a hobbijaidba, utazhatsz, kimozdulhatsz, ezek egyedül is élvezetes dolgok. Viszont mi tart vissza abban, hogy új barátokat keress? Járj el a hobbidhoz kapcsolódó társaságba, legyél nyitott és barátságos a munkahelyeden/iskolában szimpatikus emberekkel, keress fel olyan régi ismerőst, akivel jól kijöttetek de elsodort az élet egymástól, bújj olyan fórumokat, amik valamelyik érdeklődési körödhöz kapcsolódik és beszélgess onnan emberekkel, rengeteg lehetőség van ismerkedésre, ha az ember aktívan keresi ezeket és nem gubózik be vagy vár arra, hogy mások nyissanak felé. Kétszer is költöztem más országba teljesen egyedül, tapasztalatból beszélek.
2018. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem keresnek keresd őket Te! Nyiss feléjük, nem elég csak várni...

Gondold át, hogy miért léptek le. Valami miatt nem passzoltatok. Keress olyan társaságot, amibe Te is belepasszolsz majd.

2018. nov. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Fogjad fel mekkora lehetőséged van! Nincs aki korlátok és elvárások közé szorít + az idődet rabolja. Tűzhetnél ki célokat és megvalósíthatnád őket siránkozás helyett.
2018. nov. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha minden, minden elhagyott,

Igyál egy kis cognacot. (Ady Endre)

2018. nov. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Keress facebook csoportokat, pl sport, hobbik, és beszélgess olyanokkal akiknek hasonlóak a céljaik
2018. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
új vagyok a gyakorin, és azért vagyok eddig lepontozva, mert megvédtem egy kérdésben azokat akik néha késnek pár percet, erre a sok ideges ember lepontozott :) így rögtön kezdésnek :)
2018. dec. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz, ha szeretnél beszélgetni és barátkozni. :)
2019. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia

Megértelek nekem sincseken barátaim.

2019. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. jún. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!