Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha többé már nem...

Mit tegyek, ha többé már nem szeret?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm aki tényleg az életem, ez nem egy olyan "jaj de imádjuk egymást kapcsolat" hanem valami sokkal mélyebb számomra. Néha túlságosan erős szeretetet érzek iránta. Mostanában viszont elég sok konfliktusunk volt köztünk, egy-két hete azt hittem végre egyenesbe jövünk és minden újra a régi...de miután ottaludtam nála megváltozott, mintha egy idegen lenne. Kérdeztem hogy mit tettem de nem mondott értelmes választ. Most folyton k*rvának és hasonlóknak hív...mindennnél jobban szeretem, nem akarom szeretni mert nem érdemli meg de nem megy. Egyszerűen valami kifejezhetetlenül köt hozzá... Miért? Ez most egy olyan vitának tűnik aminek a vége nem happyend...ha nem fog többé szeretni én belepusztulok...ha nem számítok többé neki én nem bírok ezután élni...mit tehetnék? Napról napra egyre jobban fáj...

2018. nov. 30. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a "legjobb barátnőjére" ilyen "szép" jelzőket használ, akkor lehet hogy az már nem is barátság. Én hagnám őt mert az ilyen számomra nem barát. Akit szeretünk azt nem illetjük ilyen szavakkal. Tuti hagynám őt szépen békén, mert nekem ilyen "barátra" nincs szükségem.
2018. nov. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Te normális vagy?

Hagyd a fenébe azt a majmot!

2018. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!