Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim. Igazán...

Nincsenek barátaim. Igazán sosem voltak. Szerintetek, hogy tudnék normális barátokat szerezni? 23/F

Figyelt kérdés

Általános iskola...Középsuli...és most az Egyetem végén.

Az elmúlt néhány napban, rájöttem -itt a felnőtté válás küszöbén-, hogy mennyire magányos vagyok, annak ellenére, hogy párkapcsolatban élek. Valahogy a barátok,haverok hiánya az elmúlt néhány évben egyre erősödött bennem. Nem értem az okát,hogy miért mindig a rossz embereket vonzom be.A környezetemben lévőknek, amikor csak lehet szívesen segítek, amiben csak tudok, viszont ha nekem lenne szükségem csak egyszer valamire azt sajnos nem kapom vissza.



2018. dec. 2. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Így sosem lesznek barátaid, ha mindenkinek segítesz.

Ezt okosan kell csinálni. Akkor segíts ha élet-halál kérdés, különben oldja meg magától a problémáját (végül is az övé, nem a tiéd). Várj, hiszen pont ezt csinálják veled...


Durván hangzik, de ebből (is) látszik, hogy van-e tartása az embernek.


Én olyan professzionális szinten űzöm ezt már, hogy mindenkit elküldök és mégis visszajönnek. Ki érti ezt...

2018. dec. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%

Könnyen lehet szerezni normálisnak tűnő barátokat, de nem feltétlenül érdemes. Az ilyen felületes, szerzett barátságok az igazi emberi kapcsolatok megrontói. Az igazi barátság vagy jön magától, vagy nem jön.


Azt írod párkapcsolatban élsz, hát az igazi barátod a feleséged vagy férjed legyen, ha igazi boldogságra törekszel. A legtöbb házasság az ún. barátok miatt megy tönkre, ezért van olyan sok válás.

2018. dec. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Neten, erdeklodesi korodnek megfelelo forumokon probaltad?

Utolso: jo nagy hulyeseget mondtal. Marhara nem a baratok miatt van annyi valas, ez egy hulyeseg.

2018. dec. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem nagyon találtam ilyen fórumokat
2018. dec. 3. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!