Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Heterosexuális lány vagyok,...

Heterosexuális lány vagyok, de szeretnék egy meleg fiú barátot. Fiuk, nyitottak vagytok ilyenre, vagy inkább hanygolandó téma?

Figyelt kérdés

Oké,ez így lehet hogy furán hangzik,de a lényeg hogy szeretnék egy olyan fiú barátot,akivel tudok úgy beszélgetni,hogy az ne arról szóljon hogy az egyikünk többet akar másiktól mint barátság.

VISZONT! Kint élek német országban,úgyhogy főleg csak online tudnánk beszélgetni. Légyszi csak normális válaszokat.



2018. dec. 2. 16:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%

Köszönöm a heteró férfiak nevében.

Hogy csak ennyit nézel ki belőlünk.

2018. dec. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%

Én hetero vagyok es csak annyit szeretnék mondani, hogy igazabol ha hetero fiuval beszelgetsz, de tobbet erez irantad, az ugy is elmulik 1-2 honap utan es nem fogja nagyon erdekelni hogy lany vagy. Szoval igazabol mindegy hogy hetero vagy nem(legalabb is szerintem, a tavolsag miatt.) Ha heterot és kerul csak talalni, akkor arra torekedj, hogy idosebb legyen (lehetoleg ne tini [17+]) ilyen korban mar lehetseges fiu es lany kozott baratsag alapu ismeretseg, de persze meg kell keresni a megfelelo embert erre, aki lehetoleg sajat maga erzeseivel rendben van.

Ha kerdesed van vagy csak szeretnel beszelgetni, akkor nyugodtan irj.


19F

2018. dec. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%
Én biszex lány vagyok, de nekem elég beképzeltnek tűnsz, amiért azt hiszed, ha egy hetero férfivel szóba állsz, ő egyből beléd fog esni. Ilyen alapon nekem egy barátom se lehetne :/
2018. dec. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%
Van olyan hapsi, aki úgy csajozott, hogy melegnek adta ki magát, úgy férkőzött a lányok bizalmába, és ugy fektette le őket. Remélem te is kifogsz egy ilyet.
2018. dec. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
10%

Ha kint élsz, miért gond ha akarnának többet? Úgy se tudnának :D


Teljesen érthetetlen a kérésed... bizonyos szint alatt ne beszélgess pasikkal és akkor nem a bugyid képére lesznek kíváncsiak esetleg...

2018. dec. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Egek, micsoda válaszok.. Én nem vagyok szép, nem vagyok fiatal, de bizony sokszor az jön ki egy "baráti" beszélgetésből egy hetero pasival, hogy megdugna, mert éppen kéznél vagyok és nincs jobb éppen - álszerénység nélkül írom: nálam nem művészet jobbat találni, mégis sorban megfektetnének. Szóval megértem a kérdezőt, mert a hetero pasik közül bizony sok nagyon gerinctelen, undorító.
2018. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Na mi van fiúkák, lepontozós kedvetekben vagytok? Akkor is megértem a kérdezőt.. Jó lenne egy férfi barát, akit nem a farka irányít.
2018. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
10%
Vagy nem kéne mondjuk kihívóan viselkedni, és akkor nem kezelne senki se tárgyként? :// Engem kifejezetten szépnek mondanak, mégse veszem azt le minden férfi ismerősömmel folytatott beszélgetésből, hogy a te szavaiddal élve csak "meg akarnak dugni". Bár úgy látszik, ez kisugárzás kérdése is.
2018. dec. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen jogos! Neten tuti lehet talalni, en is gondoltam mar ilyesmire. Nincs kollegad vagy vki meleg kint?


Amugy meg ennyi idiota valaszt! Marpedig a legtobb pali tenyleg ilyen, ha elismeritek ha nem. A nagy fiu-lany baratsagok is altalaban addig tartanak, amig ra nem jonnek, hogy baratzona es az is marad. Olyankor szepen felszivodnak. Ritka a kivetel. A kerdezo kerdesebol semmi sem utal arra, hogy o "bekepzelt" lenne vagy vilagszepenek gondolna magat (ellenben az egyik valaszoloval, aki allitasa szerint o "kifejezetten szep"), ugyhogy a sajat frusztraciotokat ne vetitsetek ki a kerdezore.

2018. dec. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én egy 18 éves meleg srác vagyok, szívesen beszélgetnék veled, ha gondolod...

Írj nyugodtan 😊

2018. dec. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!