Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Voltatok már féltékenyek a...

Voltatok már féltékenyek a legjobb barátnőtökre?

Figyelt kérdés

Tavaly a legjobb barátnők voltunk, viszont szeptembertől lett egy másik haverja akivel össze vannak nőve. Tudom hogy még mindig fontos vagyok a számára, de néha úgy érzem hogy már azzal az illetővel jobb a kapcsolata.

Mit gondoltok erről?

16L



2018. dec. 2. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Tinik vagytok ha nem foglalkozik veled engedd el kár ezen rágódni
2018. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, de nem ilyen értelemben. Mindig mindenbe jobb volt mint én ez zavart főleg tiniként, de most már csak néha jön elő, egyébként olyan mintha a testvérem lenne.


Szerezz te is más barátokat, sajnos néha előfordul az ilyen van olyan is hogy nem maradnak meg a barátságok főleg ilyenkor amikor mindketten sokat változtok. Ha meg úgy kell lennie hogy barátok maradjatok akkor úgy is lesz.

2018. dec. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem még soha, viszont nekem voltak ilyen barátnőim akik mintha a pasijaim lennének féltékenykednek ha nem foglalkozom eleget velük, stbstb...

Szerintem 16 évesen ezt még a "barátnőd" nem fogja tudni kezelni... majd ha dupla ennyi lesz, talán. Viszont jó lenne tisztában lenni azzal (neked), hogy miért is van ez... otthon minden oké?

2018. dec. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igen, volt ilyen, mikor gimi után a legjobb barátnőm új haverokat talált és velük lógott állandóan, én le se voltam xarva, max havi 1x ha beszéltünk azt is telefonon, és csak nagy ritkán találkoztunk.

Nagyon rosszul esett, de egy idő után megbékéltem a helyzettel, elengedtem a témát, megértettem, hogy még tarthatjuk a kapcsolatot, de olyan szoros már nem lesz, mint régen.

Jó pár év eltelt, azok a haverok még mindig megvannak, velük még mindig sokkal több időt tölt, el is szoktak utazni nyaralni együtt kb. minden évben, stb. stb., ugyanakkor nekem mindig panaszkodik rájuk, és szerintem senkivel sincs köztük olyan hú de bizalmas viszonyban, inkább olyan Jóbarátok-szerű kissé felszínes dolog.

Mi meg jó, ha egy évben kétszer-háromszor találkozunk egy pár órára, de a barátságunk azért megmaradt, mindig őszintén, mélyen beszélgetünk, viszont hát nyilván más, ha évi kétszer látjuk egymást, miközben régen minden nap találkoztunk.

2018. dec. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!