Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valahogy mindenki elhanyagol/l...

Valahogy mindenki elhanyagol/lepattint, miert?

Figyelt kérdés
Volt mar veletek ilyen? Hogy mintha egyszerre mindenki elfordulna az embertol. Nyilvan velem van valami, valami miatt nem kivancsiak a tarsasagomra. Tapasztalat, ha valakivel volt mar ilyen?
2018. dec. 3. 02:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Amugy felnott vagyok.
2018. dec. 3. 02:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, volt.
2018. dec. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rendszeresen. Ez van ha unalmas vagy és nincs belőled nyeresége más embernek.
2018. dec. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A saját példámat írnám le, mert azzal a "volt már veled ilyen?" és a "miért?" részre is választ adok.


Én úgy küzdöttem ezt e, hogy magamba néztem és a hibáimat kijavítottam.


A hibáim voltak;

- Túlzottan váltogattam a hangulataimat; vagy nem lehetett hozzám szólni vagy pörögtem ; a másik félnek pedig nem volt jó, hogy vagy hozzám se szólhatott vagy túlterheltem.

- Bolhából csináltam elefántot ; a másik félnek nem volt jó, hogy nem eget rengető gondok keltik bennem a rettegést

- Sértődékeny voltam; nem egy szimpatikus dolog a másik számára, hogy egy normális építő jellegű kritikát nem adhatott, mert megsértődött

- Sokszornem láttam a határokat; ha valaki egy kommunikáció vagy baráti együttlét során azt tapasztalta, hogy nem veszem magam észre, hogy sok vagyok, nem fogja keresni a társaságom

-Túlzottan segítőkész voltam és sokat adtam; egyrészt azt az érzetet kelthette másokban, hogy én ezzel akarom megvásárolni őket, másrészt nem volt jó érzés nekik, hogy nem hagyták, hogy viszonozzam

- Beleerőszakoltam másokba az érzéseket és elvártam, hogy úgy álljanak a kapcsolatunkhoz, mint én, kierőszakoltam a közös programokat.


Ezeket mind elhagytam, megértettem, mit is jelent a barátság és azóta az emerek közelednek felém.

2018. dec. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!