Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen barát az ilyen? Találko...

Milyen barát az ilyen? Találkozott valaki hasonlóval? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy van egy barátnőm aki mindig "kicsapja a hisztit" ha mással találkozom(hozzáteszem,akivel előre lebeszéltem) és nem érek rá,folyamatosan próbál ilyenkor bennem bűntudatot kelteni,hogy elhanyagolom, ilyenkor mindig kitalálja,hogy ő rosszul van,rossz kedve van,depis,senki sem ér rá és magasrol tesz arra,hogy a másik már előre lebeszélt valakivel egy programot,őt ez nem érdekli,számára csak az lényeg,hogy ugorjon az ember ha ő így érzi magát,viszont! Ez az állapot sűrün csak akkor jelenik meg nála mikor mással találkozom! Őt sem szoktam elhanyagolni,rendszeresen találkozunk,de ez igy nagyon megterhelő

18/L



2018. dec. 3. 17:42
 1/3 anonim válasza:
61%
Mondd neki hogy mással van programod és punktum ! Ha kiakad mondd meg neki, hogy nem csak a te vagy a barátja és pont
2018. dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Magányos és amíg Neked megvannak a barátaid, bár lehet neki is megvannak, de mélyebb kapcsolatot csak Veled tudott kialakítani.


Ha látja, hogy ez viszonzatlan; vagyis Te ugyanúgy megvagy másokkal, mint vele, akkor kiválthatja belőle a hisztit és az ebbe elkeseredést, depit, amivel nem is tudatosan, de bűntudazot próbál benned ébreszteni.


Arra kéne ösztönözni, hogy nyisson mások felé és próbálja egyensúlyba helyezni a kötődéseit (nem, nem szerelmes beléd, csak, hogy ne legyen az, hogy kialakít pár felszínes baráti viszonyt és egy mély kapcsolatot, aminek a történései ilyen kihatással lesznek a lelkivilágára.

2018. dec. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2.kommentelo,teljesen igy van ahogy leirtad,viszont hiaba probalom neki,mondani,hogy jarjon kozossegekbe mert ha nem megy otthon senkit nem fog megismerni,nagyon makacs,nem szeret emberek kozott lenni es az ember az Istennek sem tudja meggyozni,hogy az jo dolog pedig,interneten van sok baratja,mar amennyire oket annak lehet nevezni,mivel hogy eloben meg nem latta oket...nem tudom hogy mit lehet kezdeni ilyen esetben,eleg rosszul tud esni amikor massal vagyok es valamin elkezd "hiztizni" hogy magara terelje a szot,hogy neki mennyire rossz(kozben egyaltalan nem)
2018. dec. 8. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!