Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elvesztettem a lelki társam....

Elvesztettem a lelki társam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A kötődés legerősebb érzését éreztem vele kapcsolatban. Szerelmes is voltam belé, de gátat szabtam ennek.


Egészen addig, míg nem adott teret ő is ezeknek az érzéseknek. Nem érezte jól magát a barátjával és továbbra is én voltam a lelki támasz. Azután kavartunk, és próbáltam meggyőzni, hogy nekünk kellene egymás mellett lennünk. Végül mégis a barátját választotta, és teljesen elridegült. Nem tudtam elviselni, hogy így ki lettem használva.

Tudtam, hogy megbízhatok benne pedig... Velem volt a legboldogabb és viszont.


Egyszerűen nem tudom, hogyan tudnék túl jutni ezen... Valaki, aki volt hasonló szituációban, tudna segíteni pár tanáccsal?



2018. dec. 4. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogadd el a döntését teljes szí eddel, feltételek nélkül szeresd, de ne ragaszkodj hozzá. A szeretet és a ragaszkodás nem ugyanaz.
2018. dec. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2018. dec. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ezen a leckén minden férfi átesik.

örülj neki hogy ideje korán megtanultad, hogy minden nő aki a barátjáról panaszkodik és lelki szemetesládának használ, és nem dobja ki 1-2 héten belül végleg a pasiját, arra nem érdemes időt fecsérelni.

de nézd a jó oldalát: ő sose volt a lelki társad.

2018. dec. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

"Nem tudtam elviselni, hogy így ki lettem használva."

Nem tudok most hosszan reagálni, de baromságokat beszélsz. Te vagy az aki próbálkozott nála, aki bevállalta hogy lelki szemetes lesz, attól hogy Ő nem akar veled együtt lenni még nem lesz köcsög, és nem vert át semmivel sem.

Tegyük fel, te jobban tudod Ő róla mint Ő, hogy veled a legboldogabb. Akkor sem téged szeret szerelmileg, nem hozzád vonzódik.

Teljesen áldozatnak állítottad be magad, holott nem is vagy az. Te akartál valamit, Ő nem akart veled.

Utána olyanokat írsz erre hogy Ő kihasznált? ??

2018. dec. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mikor elkezdtünk kavarni, benne volt. Nem akartam se tolakodó se semmi lenni. Minden közös beleegyezés volt. És nem én kezdtem ezt a fajta nyitást...


Persze, megannyi dolog... Hogy mit is érzett akkor... Magával szemben, a pasijával és velem... Kérdéses, hogy mennyire hihetek a szavaiban, az álmaiban... akkor, illetve az ezt megelőző korszakainkban. Minden szép megrútult, tudod...


Mindent megosztottunk egymással. Vagy kegyetlenül meg lettem etetve, majd aztán viszontlátásra, vagy a pasija sajátítja ki éppen.


Nem sajnáltatni akarom magam, csak nem ismered a szitut. Én csupán tovább szeretnék jutni ezen a nehéz korszakon...

2018. dec. 4. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!