Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy jobban...

Mit tegyek, hogy jobban szeressenek az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Második éve járok ebbe a suliba, de sokszor érzem úgy, mintha kívülálló lennék. Azért vannak jó barátaim is, de ez akkor is zavar. 16/L

2018. dec. 4. 20:27
 1/7 anonim válasza:
Legyél mindenkivel kedves megértő vicces. Azt fogják lehet előre mondani, hogy nyalsz. De legyél kitartó és még fognak szeretni. És mindenképp legyél önmagad
2018. dec. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy legyek önmagam? Hogy ne játszam túl magam vagy ilyesmi?
2018. dec. 4. 23:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Add magadat ebben mi a nehéz?


Szerintem meg ne tegyél semmit. Ha 2 év alatt nem tudtak jobban megszeretni akkor most miért? Vannak jó barátaid ez a lényeg. Ne foglalkozz másokkal.

2018. dec. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kössz a semmit, második. Fájna, ha egyszer nem lennél bunkó? És amúgy is egy éve ismerem őket.
2018. dec. 5. 15:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Hol vagyok bunkó? :D
2018. dec. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Úgy értem, hogy csináld azt amit szeretnél. Ne játszd meg magad, mert akkor nem fognak szeretni.
2018. dec. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem tudom hogy miért szeretnél megfelelni nekik ha látod hogy nem igazán kedvelnek.

Ha mindenképpen szeretnél kétszínű embereket az életedben akkor próbálj mindennap beszélni mindenkivel légy kedves segítőkész . Kérd el néha a házit és utánna beszélgess velük másról . De mint már írták soha nem lesznek igazi barátok én inkább a mostani barátaiddal építenèm tovább a barátságot de te tudod a te életed

2018. dec. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!