Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennének a helyemben?

Ti mit tennének a helyemben?

Figyelt kérdés

Az előző héten elmondtam a legjobb barátnőmnek hogy ezen a héten nem leszek iskolában mert pszichológushoz mentem. Csak ilyen rutin vizsgálat volt amin kb. semmit sem csináltunk. Mindegy. Megkértem a legjobb barátnőm hogy ne mondja el senkinek mert nem szeretném ha bárki tudna róla vagy azt gondolná hogy valami gondom van. Erre délután írt az osztályfőnök hogy ő miért úgy tudja hogy beteg vagyok és éppen kihányom a belem mikor pszichológushoz mentem. Annyira megalázó mert senkinek sem szerettem volna elmondani.

Délután utána írtam a legjobb barátnőmnek hogy most végre megmutatta hogy mennyit ér az adott szava és hogy többé nem bízok meg benne. Már korábban is voltak hasonló dobásai de én mindig megbocsájtottam neki. Talán azért mert nem vagyok haragtartó típus minden esetre most letiltottam Facebookon. Nagyot csalódtam benne. Mondtam neki már korábban is hogy egy utolsó dobása maradt és szerintem most ez volt az. Mikor az anyukám adott szava van kétségbe vonva azt nem bírom elviselni - mert tőle kértem hogy mondja azt az oszifonek hogy beteg vagyok. Viszont az a gáz hogy ő ma ment iskolába míg én itthon maradtam. A többi barátnőm mind jóban vannak a legjobb barátnőmmel. Félek hogy mikor hétfőn bemegyek a suliba ők sem fognak velem barátkozni többé.

Amúgy a legjobb "barátnőm" mellettem ül a suliban is úgyhogy biztosan beszélnem kell majd vele. Viszont biztos vagyok benne hogy most ha beszélnem kellene vele biztosan kiabálnék és valami olyat vágnek a fejéhez ami miatt saját magamat utalnam meg.

Amúgy visszairt nekem a barátnőm és azt írta: most komolyan letiltottál? Hát gratulálok. Remélem jól szórakozol az agyturkászodnál úgyis oda való vagy. Remélem büszke vagy magadra.

De segítsetek mit csináljak most ezzel a helyzettel?



2018. dec. 7. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is, semmi megalázó nincs abban, hogy pszichológushoz jársz. Ezt nem kell szégyelned. Hidd el, nem te vagy az egyetlen.

Másodszor elég bunkó paraszt a "barátnőd" ha ilyeneket ír neked. Bár az ilyenre én nem mondanám, hogy barát. Mellesleg ő játszotta el a bizalmad, aztán még ő van megsértődve? Hát elmehet a p*cs@ba. Egyébként attól, hogy mellette ülsz, még nem kötelező beszélned vele. Szard le magasról. Barátkozz a többiekkel, biztos akad legalább egy olyan személy az osztályban, aki nem ilyen retardált.

2018. dec. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!