Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vagyok kevésbé fontos...

Miért vagyok kevésbé fontos az embereknek, mint amilyen fontosak ők nekem?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy biztosan sokan éltek már át olyan helyzetet, ahol a barátodat a legjobb barátodnak gondolod, de aztán persze kiderül, hogy még sok más barátja van rajtad kívül, aki ha kell egyből a helyedre lépne. Egyszóval nem te vagy a legfontosabb barátja, de még csak dobogós sem.

Belegondolva, ez az amiért soha nem volt még olyan barátom, akikkel egymás legjobb barátai lettünk volna, mert én mindig túl nagyra becsülöm a másikat és a barátságunkat...

Más is küzd hasonló gyötrelemmel? :/



2018. dec. 8. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos velem is ez van.

Miután kiderül, hogy nem vagyok olyan fontos, nekem sem lesz már fontos a másik. Így viszont tényleg nincsenek igazi barátaim. Szomorú.

2018. dec. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem itt alapból az a baj, hogy mindenképp kategorizálni akarod a barátságokat. Mintha valami kapcsolat lenne ahol csak egymásnak léteztek és nincs senki más.
2018. dec. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, lehet félreértettél. Nem várom el senkitől, hogy én legyek számára a legfontosabb, csak bizony sokszor több évnyi nagyon közeli barátság után is azt látom, hogy csak egy vagyok a sok közül...
2018. dec. 8. 15:55
 4/4 anonim válasza:
ugyanez van velem is, van egy legjobb baratnom akivel jo ideje legjobb baratok vagyunk es nekem o kb az egyetlen olyan baratom akiben megbizok, mas barataim nem igazan vannak de neki foleg az utobbi idoben rengeteg baratja lett es ha feljon mindig mondja hogy en vagyok a legjobb baratnoje de en messze nem igy erzem, mindig masokkal talalkozik, masokkal rak ki mindig kepet massal van privat instaja meg sokkal igy tipikus bff esebben viselkedik masokkal mint velem es mar csak egynek erzem magam a sok kozul es igy maganyos vagyok
2018. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!