Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek miért csinálja ezt?

Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit már év elején nagyon megtetszett. Én 9.-es vagyok ő 10. Kb 2 hete bejelöltem és elkezdtünk beszélgetni, és azóta minden nap beszélünk..messengeren. Kb 2-3 napja elhívott moziba, aminek én nagyon megörültem, de azt mondtam hogy hétvégén nem érek rá, mert nem akartam vele elmenni. Nagyon kedvelem, de azért mondtam neki hogy nem érek rá, mert a suliban egyáltalán nem beszélünk, még csak nem is köszön.

2018. dec. 8. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bejelölted+ Két hete egyfolytában beszéltek. Ezen vette a bátorságot az elhìvásra. Az viszont hogy személyesen köszönni nem képes azt jelenti hogy egy gyáva idióta.
2018. dec. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Suliban a diákok előtt nem is szerencsés személyesebb dolgokról beszélni, ezért hívott el moziba, talán hívható randinak. Viszont te hazudtál neki. Jobb lett volna őszintén elmondani miért utasítod vissza, így lett volna esélye elmagyarázni miért nem dumáltok az iskolában. Ő jobban tudja a választ, mint mi...
2018. dec. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem képes köszönni? Az szép.... Én mondjuk megkérdezném tőle, h ezt most mégis mire véljem?
2018. dec. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valakivel privátban is beszélhetnék?
2018. dec. 8. 16:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Az fura ha nem köszön. Ennyire félénk lenne? Vagy miért 🤔


Am írhatsz privit

2018. dec. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!