Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehetne barátkozni Szegeden?

Hol lehetne barátkozni Szegeden?

Figyelt kérdés

Persze vannak barátaim, de ezek nem olyan erős "kötelékek", ritkán találkozunk. Egyetemre járok és a szakon belül is már kialakultak a baráti társaságok, és hiába vagyok jóban nagyon sok emberrel, az mégsem ugyanolyan.

Nem vágyom óriási baráti társaságra, de jól esne ha lenne legalább egy legjobb barátom, akire tényleg lehet számítani, akivel ott vagyunk egymásnak és segítjük egymást és nem csak érdekbarátság van. Nyitott személyiség vagyok, lazán kezdeményezek beszélgetést, a skilljeimmel ilyen téren úgy érzem nincs probléma... vagy ki tudja, mégis? :D

Szóval valami tipp? :)


20/L


2018. dec. 9. 14:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Basic skills are very important in communication. 😁

Szerintem a TIK ruhatáránál tudsz ismerkedni. Mindig felültünk haverokkal a pultra, és volt, hogy beszélgetni kezdtünk lányokkal. Ott a Nyugi kávézó, Pivo vele szemben. Zápor József kávézója is remek hely, JATE Klub, Somogyi Könyvtár, Diáktanya, Hattyas központ. Lapos, mondjuk inkább jó időben kiülni. Attól is függ, milyen szakos vagy, mert akkor a saját anyaépületedben vagy sokat, gondolom.

2018. dec. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!