Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmondjam neki azt, amit a...

Elmondjam neki azt, amit a barátjáról tudok?

Figyelt kérdés

Mielőtt összejöttek volna elhordta minden Qrv@n@k. Aztán a barátnőm szerelmet vallott neki,de ő ezt vissza utasította. Majd hirtelen a semmiből a fiú szerelmet vallott a barátnőmnek és most együtt vannak.

(A fiú az exem. A lány meg a legjobb barátnőm. A fiúval nem vagyok rosszban. Sőt, haveri szinten vagyunk)

Előre is köszönöm a válaszokat.

Szép napot 😊



2018. dec. 9. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
és mit is tudsz róla?
2018. dec. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A barátnőd a BARÁTod, az exed meg egy senki, egy srác, aki párszor beléd élvezett. Ki a fontosabb?
2018. dec. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi közöd hozzájuk.
2018. dec. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért nem akkor mondtad el neki amikor még csak "ismerkedett" a fiúval. Egyből szólhattál volna neki, hogy mit mondott róla a kiszemeltje. Most már teljesen fölösleges mert akkor te leszel elhordva mindennek, hogy féltékeny vagy, hazudsz, irigy vagy, még mindig szereted az exedet, szét akarod őket szedni, fáj hogy boldog a.legjobb barátnőd stb...

Mondjuk én még mindig nem értem hogy az "exeddel", hogy lehetsz haveri szinten, de lehet, hogy én vagyok már túl maradi...

2018. dec. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
most már ne, max ha kérdezi
2018. dec. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!