Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen ajandékot vegyek...

Milyen ajandékot vegyek búcsúajándéknak?

Figyelt kérdés

Munkahelyet valltok, teljes bekeben valltunk el, kenyszer hozta a kozos megegyezest.

12 kollegam van, javareszt nok akiknek szeretnek en mint ferfi valami kedves ajandekot venni ami ram emlekezteti oket.

Mivel sokan vannak relative igy nem draga dolgit akarok, hanem valami kis ajandekot ami ha nem is orokke, de sokaig ram emlekezteti oket.


Abszolut inger szegeny vagyok ilyen teren, igy barmilyen otletet szivesen f9gadok, mit lehetne adni vagy csinalni nekik.

Koszonom mindenkinek



2018. dec. 9. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Miért akarod ennyire, hogy emlékezzenek rád? Ha annyira hiányzol nekik majd felhívnak vagy írnak emailt. Ezt nem teljesen értem miért erőlteted ezt a dolgot. Vigyél süteményt és kész, felesleges ennyire túlgondolni.

36N

2018. dec. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azert mert mint megtudtam ok is vesznek nekem. Es mert nagyon jo volt a kapcsolatunk.
2018. dec. 9. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:
De ők 1 embernek vesznek, nem kell 12 embernek külön-külön ajándékot venned, ez túlzás.
2018. dec. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:)

Jo.


Szivesen meghallgatom mas velemenyet is az AJANDEK OTLETEKROL.

2018. dec. 9. 21:31
 5/7 anonim válasza:

[link]


Itt vannak szép művirágok, alapvetően én sem szeretem őket, de tényleg vannak nagyon szépek. Nem kell egyénként, egy irodába egy db elég. Én nőként örülnék neki :)

2018. dec. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A muviragot en hanyagolnam. Sima virag, bonbon aprosag BOVEN eleg...
2018. dec. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
66%
Azért gondoltam a művirágra, mert a kérdező valami olyat szeretne, amiről hosszú távon ő jut a kollégák eszébe. Egyébként régen még én is ezt mondtam volna, hogy csúnya és ne már... De tényleg vannak már elég szépek :)
2018. dec. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!